Cumhurbaşkanlığından Son Dakika Melih Gökçek ve Edip Uğur Açıklaması

Cumhurbaşkanlığından bir son dakika açıklaması yapıldı ve Ankara ile Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanları ile ilgili bilgilendirme yapıldı. İşte Cumhurbaşkanlığından yapılan açıklama.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan bir son dakika açıklaması geldi. Erdoğan yaptığı açıklamada istifaları istendiği iddia edilen Büyükşehir Belediye Başkanlarına değindi.

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen son dakika bilgilerine göre Cumhurbaşkanlığı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın belediye başkanları ile görüşmesi hakkında açıklama yapıldı.. Cumhurbaşkanlığı tarafından yayımlanan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Bazı basın yayın organlarının bugünkü haberlerinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dünkü kabul ve temaslarıyla ilgili olarak tamamen hayal ürünü iddialara yer verildiği gözlenmiştir.

Sayın Cumhurbaşkanımız, Ankara Büyükşehir Belediyesi Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Melih Gökçek’i Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde dün akşam kabul etmiş, ancak Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Edip Uğur ile herhangi bir görüşmesi olmamıştır."

Kpssccafe.com.tr  | Ankara

Daha Fazla Haber