MSB 24 Bin Personel Alacak ( İnternetten Başvurular Sürüyor)

Milli Savunma Bakanlığı Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na sözleşmeli personel alımı için başvuru süreci devam ediyor.

MSB 24 Bin Sözleşmeli Personel Alacak ( İnternetten Başvurular Sürüyor)

Milli Savunma Bakanlığı'nın Mart ayı başında yayımladığı sözleşmeli askeri personel alımları için başvuru süreci devam ediyor. Milli Savunma Bakanlığı'nın resmi internet sitesinden ve Devlet Personel Başkanlığı sitesinden yayımlanan başvuru kılavuzlarında Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na Uzman Erbaş ve Sözleşmeli er alımı yapılacağı bildirilmişti. 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER? BAŞVURULAR NEREDEN YAPILACAK?

İlgili alımlar için başvurular 'www.msb.gov.tr' adresi üzerinden yapılacak. Sözleşmeli er alımı için başvuruda bulunacak adayların en az ilkokul mezunu, uzman erbaş alımı için başvuruda bulunacak adayların en az lise ve dengi okullardan mezun olması şartı bulunuyor. Başvuru süreci ve diğer tüm detayları aşağıdaki personel alım duyurularından öğrenebilirsiniz.

MSB SÖZLEŞMELİ ERBAŞ ALIMI DUYURUSU İÇİN TIKLAYINIZ
UZMAN ERBAŞ ALIMI DUYURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

Askeri personel alımları hakkındaki soru ve sorunlarınızı sayfanın altında bulunan yorum kısmı vasıtasıyla bizlerle ve diğer adaylarla paylaşabilirsiniz. Kamu personeli alımları, son dakika haberleri ve daha da fazlasını yakından takip etmek için kpss cafe mobil uygulamasını cep telefonunuza indirmeyi unutmayın.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

Daha Fazla Haber