Şişli'de İki Grup Arasında Çatışma Çıktı: 1 Ölü , 1 Yaralı

Son dakika haberi: İstanbul'un Şişli İlçesinde iki grup arasında çatışma çıktı. Çıkan çatışma sonucu 1 kişi hayatını kaybederken 1 kişi de yaralandı. İşte detaylar.

Gündem 30.08.2017, 00:39
444
Şişli'de İki Grup Arasında Çatışma Çıktı: 1 Ölü , 1 Yaralı

Son dakika haberi İstanbul'dan geldi. Alınan son dakika bilgilerine göre İstanbul'un Şişli İlçesinde çatışma yaşandı. İki grup arasında yaşanan çatışma sonucu 1 kişi hayatını kaybederken 1 kişi de yaralandı.

Akşam saat 21.30 sularında İstanbul'un Şişli İlçesinde bulunan Kuştepe Mahallesi Galata Deresi Caddesi'nde bulunan bir otelin kafesinde gerçekleşti. Bölgeden alınan son dakika bilgilerine göre bir kafede oturan bir gruba, ellerinde silah bulunan 4 kişi ateş etmeye başladı. Kafede bulunan grubunda silahlı saldırıya silahla karşılık vermesi sonucu silahlı çatışma çıktı.

Çıkan çatışma sonucunda kafeye gelen 4 kişiden biri olan 26 yaşındaki Kaan Özcan vurularak yere düşerken ismi öğrenilemeyen bir kişiden yaralı olarak olay yerinden kaçarak uzaklaştı. Bölgede bulunan vatandaşların ihbar etmesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan Kaan Özcan, hastanede doktorların tüm müdahaleye rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Polis ekipleri otelin bulunduğu sokağın ve kafenin önüne şerit çekerek delil incelemesi yaptı.Yapılan İnceleme sonucunda olay yerinde bir silah ve çok sayıda mermi kovanı olduğu tespit edildi. Polis çatışma sonrası olay yerinden kaçan 2 grupta bulunan şüphelileri yakalamak için geniş çaplı çalışma başlattı. Başlatılan çalışmalar devam ediyor.

Kpsscafe.com.tr  | Ankara

Yorumlar (0)

Yeni Nesil Çözümleri için OmniTicaret!

-1°
kapalı