Engelli Tuvalet Görevlisine Kurşun Yağdırmıştı! Tutuklandı

Maltepe'de engelli tuvalet personelini aralarında çıkan tartışma sonucunda silahla yaralayan şüpheli şahıs kasten yaralama suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Gündem 06.02.2018, 21:37
219
Engelli Tuvalet Görevlisine Kurşun Yağdırmıştı! Tutuklandı

Engelli Tuvalet Görevlisine Kurşun Yağdırmıştı! Tutuklandı

Maltepe'de engelli tuvalet personelini aralarında çıkan tartışma sonucunda silahla yaralayan şüpheli şahıs kasten yaralama suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.  Maltepe'de engelli tuvalet görevlisiyle 1 TL'lik tuvalet ücreti yüzünden tartışan daha sonra silahıyla onu ve bir esnafı yaralayan şahıslar bugün İzmit'te yakalanmıştı.

Mahkemedeki ilk sorgulamasında esnafın kendisine saldırdığını söyleyen şahıs, "K.E. ile birlikte alkol aldıktan sonra pasajın içerisinde bulunan tuvalete gittim. Tuvalete girerken tuvaletçinin yanındaki Cengiz isimli tanıdığıma selam verdim. Tuvaletten çıktıktan sonra Cengiz ağabeyi göremeyince nerede olduğunu sordum. Bu şahıs da ayağı kalkarak küfür etti. Ben sinirlenerek kendisine tokat attım. Yanından uzaklaştığım sırada pasajdaki esnaflar yolumu kesti. Yaklaşık 15- 20 kişi tuvaletçi beni kendilerini gösterdiği için beni kafama vurarak darp ettiler, üstüm başım yırtıldı." dedi.

Üstünü değiştirmek için K.E.'nin yanına gittiğini söyleyen Y.Y., "Üstüm yırtık olduğu için değiştirmek üzere birlikte evime gittik. Evden çıkarken yanıma tabancamı aldım. İlk alkol aldığımız yere geri döndük. Beni darp edenlerle konuşmak için tekrar pasaja gittim. Pasaja girdiğimde bir şahıs elini beline atınca ben de halihazırda elimde bulunan tabancayı tutarak neden beni darp ettiklerini sordum. Şahıslar elimde silahı görünce kaçtılar. Pasajın içerisinde 3-4 kişiye doğru ateş ettim. Dükkanın içerisinde bulunan bir şahıs da bana ateş etti ve yaralandım. Beni silahla yaralayan ve öncesinde darp eden kişilerden şikayetçiyim" dedi. Y.Y. isimli şahıs çıkarıldığı mahkeme tarafından silahla kasten adam yaralama suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

KPSSCAFE - ANKARA

Yorumlar (0)

Yeni Nesil Çözümleri için OmniTicaret!

-1°
kapalı