Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'tan İzdivaç Programları Hakkında Flaş Açıklamalar!

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, televizyonlardaki evlilik programları hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Gündem 21.02.2017, 11:36 21.02.2017, 18:04
34525
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'tan İzdivaç Programları Hakkında Flaş Açıklamalar!

Hükümetten İzdivaç Programları Hakkında Flaş Açıklamalar!

 Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, 2'inci İlçe müftüleri kongresinde önemli açıklamalarda bulundu. Son zamanlarda büyük tepkilere neden olan evlilik programlarıyla ilgili konuşan Kurtulmuş:" Malesef aile yapısını ortadan kaldıracak yıkım programlarının da televizyonlarda gösterildiğini görüyoruz. Bunlar Türk örfüne, diyanetine, yaşantısına uymayan hususlar. Ailelere haine bir şekilde, evlilik programları televizyonlarda gösteriliyor.

 RTÜK o kadar ceza veriyor, o kadar para kazanıyorlar ki buna rağmen yapmaya devam ediyorlar. Bir taraftan bu programlar, diğer taraflar insanları dinden , diyanetten , insanı ALLAH(C.C)'a bağlı olmaktan kendi geleneklerinden ayıracak bir sürü mesele var. Tüm bunların karşısında aile hayatının tehlike altında kaldığı açıktır. Bunun için Diyanet işleri teşkilatımızın çok ciddi çalışmalar yapması gerekiyor. " dedi.

Konu hakkındaki görüşlerinizi sayfanın altında bulunan yorum kısmı vasıtasıyla bizlerle ve diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz. 

Kamu personeli alımları, gündemden gelişmeler, son dakika haberleri ve daha da fazlası için kpss cafe'nin mobil uygulamasını cep telefonunuza indirebilirsiniz.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

Yorumlar (45)
Ali 3 yıl önce
Günaydın bu evlilik proğramları dünkü bugünkü sorun değil .....
muhammed ali 3 yıl önce
Lütfen bu programlar yayından kaldırılsın. Çünkü bile yapısına gelenek ve göreneklere örf ve adetlere aykırı hareketler bulunuyor. Ve insanı yozlaştırıyor bu ve buna benzer programlar.
Ayşe 3 yıl önce
Kesinlikle kaldırılmalı çocuklarımız bakıyor kötü örnek oliyorlar. Bizim dinimizde örf ve adetlerimizde böyle evlilik anlayışı yoktur.
Mehmet 3 yıl önce
Boyle bir sey olursa bende destek vereceğim
mehmet 3 yıl önce
çok doğru söylemiş
Cavit 3 yıl önce
Tv deki evlilik programları ailenin ahlak anlayışını bozduğu gibi onları başka yerlere de götürüyor bu yüzden izdivaç programlarının kapatılması lazım
asli 3 yıl önce
Yeter artk bu izdivac programlari kapatilsn bu yüzden butun tv izdivaclarla dolmuş taşmış izleyecek birsey yok bari hepsi bir kanalda toplansa bu ne yeter artk....
Sümeyye 3 yıl önce
Evlilik programları kaldırılsın herkese kötü örnek oluyor. Böyle evlenme olmaz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Yeni NesilÇözümleri için OmniTicaret!

kapalı