AGİT Heyeti Yüksek Seçim Kurulu'nu Ziyaret Etti

Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) Türkiye Gözlem Heyeti , Yüksek Seçim Kurulu'na ziyarette bulundu. Burada kısa bir açıklama yapan Zulueta...

Gündem 18.04.2017, 14:58 18.04.2017, 18:12
1006
AGİT Heyeti Yüksek Seçim Kurulu'nu Ziyaret Etti

AGİT Heyeti Yüksek Seçim Kurulu'nu Ziyaret Etti 

Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) Türkiye Gözlem Heyeti Başkanı Tana de Zulueta ve beraberindeki heyet YSK'ya ziyarette bulundu. 

Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) Türkiye Gözlem Heyeti Başkanı Tana de Zulueta, Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) ziyareti sonrasında yaptığı kısa açıklamada "Raporumuzun bir kopyasını YSK ile paylaştık. Bu süreçte bize sağladıkları destek ve iş birliği için teşekkür etmek üzere buradaydık. Genel olarak bu konuları konuştuk. Buna ilişkin düşüncelerimizi zaten final raporumuza açıkça yansıtacağız." şeklinde konuştu. Basın mensuplarının , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eleştirilerini hatırlatması üzerine yanıt veren Zulueta , "Biz buraya Türk yetkililerin daveti üzerine geldik, görevimizi tamamladık ve ilk raporumuzu yayınladık. Bu konuda benim bir yorumum yok." dedi.

Kamudan haberler, gündemdeki son dakika haberleri ve daha da fazlasını yakından takip etmek ilgili haberleri cep telefonunuza alabilmek için kpsscafe.com.tr'nin mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

Yorumlar (0)

Yeni Nesil Çözümleri için OmniTicaret!

-1°
kapalı