Yoğun Kar Yağışı E Ticaret Sektörünün Yüzünü Güldürdü

Ülke genelinde devam eden olumsuz hava koşulları en çok e ticaret sektöründekilerin yüzünü güldürmüşe benziyor...

Ekonomi 12.01.2017, 10:59 12.01.2017, 18:13
268
Yoğun Kar Yağışı E Ticaret Sektörünün Yüzünü Güldürdü

Yoğun Kar Yağışı E Ticaretcilerin Yüzünü Güldürdü 

Ülke genelinde son günlerde etkisini büyük ölçüde arttırırken, e ticaret sektörünün yüzü gülmeye devam ediyor. Alışveriş için sıcak evlerini terk etmek istemeyen vatandaşlar, ihtiyaçlarını internetten karşılama yönüne gitti.

Türkiye genelinde son haftalarda büyük bir artış gösteren kar yağışı özellikle mega şehir İstanbul'da son 8 senenin en yüksek seviyelerine geldi, İstanbul'da yer yer kar yüksekliği 1 metre civarına gelirken, vatandaşlar, işlerine gitmekte büyük zorluklar yaşadı. Türkiye genelinde de durum farklı değildi. Vatandaşlar soğuk hava koşulları ve ulaşım sıkıntısından dolayı alışveriş ihtiyaçlarını internetten karşılamaya yöneldi. Son bir kaç gündür internet üzerinden kredi kartı, banka kartı, havale ve kapıda ödeme seçeneğiyle yapılan alışverişlerde yüzde 50 oranında büyüme görüldü. Alışveriş konusunda ilk sırayı giyim alırken, market alışverişi de büyük oranda artış gösterdi.

Kamu haberlerinden, gündem haberlerinden, son dakika haberlerinden ve çok daha fazlasından anında haberdar olmak için kpsscafe.com.tr'nin mobil uygulamasını ücretsiz indirmeyi unutmayın.

Kpsscafe.com.tr - Ankara

Yorumlar (0)

Yeni Nesil Çözümleri için OmniTicaret!

-1°
kapalı