Milletvekilinin O Sözleri Beğeni Rekoru Kırdı "Gençlerimiz İşsiz, Gençlerin Sesi Olmalıyız"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul Milletvekili Arzu Erdem'in genç işsizliğe dikkat çektiği meclis konuşması büyük beğeni topladı. Genç işsizliğin azaltılması için milli projelerin ön plana alınması gerektiğini her konuşmasında vurgulayan Erdem, 1 Kasım 2017 tarihli TBMM Genel Kurul Konuşmasında atama bekleyen ve işsizlik sıkıntısı çekeyen gençlerin sesi oldu.

Ekonomi 03.11.2017, 22:21 03.11.2017, 22:32
1626
Milletvekilinin O Sözleri Beğeni Rekoru Kırdı "Gençlerimiz İşsiz, Gençlerin Sesi Olmalıyız"

Milletvekilinin O Sözleri Beğeni Rekoru Kırdı "Gençlerimiz İşsiz, Gençlerin Sesi Olmalıyız"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul Milletvekili Arzu Erdem'in genç işsizliğe dikkat çektiği meclis konuşması büyük beğeni topladı. Genç işsizliğin azaltılması için milli projelerin ön plana alınması gerektiğini her konuşmasında vurgulayan Erdem, 1 Kasım 2017 tarihli TBMM Genel Kurul Konuşmasında atama bekleyen ve işsizlik sıkıntısı çekeyen gençlerin sorununu dile getirdi. Erdem'in konuşması sosyal medyada beğeni rekoru kırdı.

MEMUR ALIMLARI VE EKONOMİ HABERLERİ KONUSUNDA GOOGLE PLAY RESMİ VERİLERİNE GÖRE EN HIZLI YÜKSELEN VE BEĞENİLEN MOBİL UYGULAMASI KPSS CAFE!

Erdem, " Gıda denetimi konusunda dört yıl eğitim görerek bu konuda en yetkin kişiler haline gelen gıda mühendisleri istihdam beklemektedir, bunu mutlaka değerlendirmemiz gerekiyor. Ziraat teknisyenleri yine aynı şekilde, Gıda , Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın projelerinde yer almak istiyor. Veteriner hekimler için ülkemizde gelişmiş ülkelerin tersine, özellikle uygulamalara gidilmesi şart ve bu anlamda milli projelerde veteriner hekim kardeşlerimizin istihdamı şart. Ziraat Mühendislerimiz, Su ürünleri mühendislerimizde istihdam edilmeli. Türkiye üç tarafı denizlerle çevrili bir ülke olmasına rağmen yerli ve milli projelere yeterince değer verilmiyor" dedi. 

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

Yorumlar (1)
kararsız 2 yıl önce
ülkede bulunan iktidar partisi her şeyden rant elde etmek istiyorsa ve ülkeyi devleti şirket gibi yönetiyorsa denetim yoksa bizlere domuz eti dahi yedirirler emin olabilirsiniz saygılar arzu hanım

Yeni Nesil Çözümleri için OmniTicaret!

kapalı