Devlet Su İşleri (DSİ) Taşerona Kadro Başvuru Sonuçlarını Açıkladı-İşte Kabul ve Ret Listesi

Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü taşerona kadro başvuru sonuçlarına ait duyurusunu yayımladı. Yayımlanan duyuruda kadro başvurusu kabul edilen ve reddedilenlere ait isim listesi yayımlandı.

Devlet Su İşleri (DSİ) Taşerona Kadro Başvuru Sonuçlarını Açıkladı-İşte Kabul ve Ret Listesi

Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü taşerona kadro başvuru sonuçlarına ait duyurusunu yayımladı. Yayımlanan duyuruda kadro başvurusu kabul edilen ve reddedilenlere ait isim listesi yayımlandı.

20 Şubat 2018 Salı 15:46
Devlet Su İşleri (DSİ) Taşerona Kadro Başvuru Sonuçlarını Açıkladı-İşte Kabul ve Ret Listesi

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından bir son dakika açıklaması geldi.

DSİ resmi sayfası üzerinden yayımlanan duyuruda kadroya alınan taşeron işçilere ait başvuru sonuçlarının açıklandığı duyuruldu. Yayımlanan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (Merkez) ve Bölge Müdürlüklerince; 4734 sayılı Kanun ve diğer mevzuattaki hükümler uyarınca personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alım sözleşmesi kapsamında çalıştırılmakta olan işçilerinin, 24/12/2017 tarih ve 696 sayılı Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Düzenlemeler Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararnamenin 127 nci maddesiyle 27/06/1989 tarihli ve 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye eklenen geçici 23 üncü madde kapsamında sürekli işçi kadrosuna geçiş talebine ilişkin başvuruları incelenmiş olup, gerekli şartları taşıyan ve sınava katılmaya hak kazananlar ile gerekli şartları taşımadığından sınava girmeye hak kazanamayan kişilere ait listeler ekte yayınlanmıştır.

1 Ocak 2018 tarih ve 30288 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan usul ve esasların 10 uncu maddesinde belirtilen "(1) İnceleme neticesinde şartları taşıdığı ve taşımadığı tespit edilenlerin isimleri, çalıştıkları teşkilat ve/veya birimin de belirtilmesi suretiyle müracaat ettikleri birimlerce/idarece ilan (internet veya kurumca belirlenecek şekilde) edilir ve bunlar yükleniciye bildirilir. Bu şekilde yapılan ilan tebliğ yerine geçer. Başvuru sahiplerine ayrıca tebligat yapılmaz. 

(2) İnceleme neticesinde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin başvuruları geçersiz sayılır ve sınava alınmazlar. Bunlar hiçbir hak talep edemez ve kasıtlı olarak gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu anlaşılanlar hakkında Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulur. " hükmü uyarınca ilgili kişilere ayrıca tebligat yapılmayacaktır. 

Sınava girme hakkı elde edemeyenler, ilan tarihinden itibaren 3 (üç) gün içerisinde, Genel Müdürlüğümüz Merkez Listesinde yer alan başvuruların Genel Müdürlüğümüz Genel Evrak Birimine,  Bölge Müdürlükleri listesinde yer alan başvuruların ise Bölge Müdürlükleri Evrak Birimine kayıt yaptırmak koşuluyla gerekçesini de belirtmek suretiyle yazılı olarak itirazda bulunabilirler. İtirazın incelenmesi ve kesin listelerin ilanı 24.02.2018- 02.03.2018 tarihleri arasında (7 gün) yapılacaktır.

Süreç 02.04.2018 tarihi itibariyle sonuçlandırılacaktır.

İlgililere ilanen tebliğ olunur.

TAŞERON HABERLERİNDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN;

KPSSCAFE android uygulamamızı ücretsiz indirmek için ---->>> TIKLAYIN

KPSSCAFE iOS uygulamamızı ücretsiz indirmek için----> TIKLAYIN

DAHA FAZLA BİLGİ, DAHA FAZLA ARKADAŞ

Memur alımlarıyla ilgili tüm gelişmeleri yakından takip edebileceğiniz, diğer memur adaylarıyla sohbet edip, bilgi alışverişinde bulunabileceğiniz facebook grubumuza aşağıdaki linkten erişim sağlayabilirsiniz Facebook grubuna katılım  için TIKLAYIN

KPSSCAFE.COM.TR | ANKARA

Son Güncelleme: 20.02.2018 15:56
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
MÜŞAVİR FİRMA ASIL İŞİ YAPAN 2 yıl önce

AYNI KURUMDA ÇAYCI ODACI TEMİZLİKÇİ KADRO ALACAK TAHSİLLİ MÜH. TEKNİKERE KADRO YOK. YALAN SÖYLENİYOR ONLARADA KADRO VERİLECEK DİYE. SEVİNİN ÇIKIŞLARI VERİLİYOR. DEMEKKİ İKTİDARIN BAŞARISI ÇOOOK İŞTEN ÇIKARILAN 30 YAŞINDAKİ ÇOCUKLARIN YERİNE SENİN ÇOCUGUNDA OLABİLİRDİ SAYIN SAYINLAR.