KPSS 70 Puanla Zabıta Memuru Alımı Yapılacak!

Ardeşen Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere KPSS 70 puanla 3 Zabıta Memuru alımı yapacağını duyurdu.

KPSS 70 Puanla Zabıta Memuru Alımı Yapılacak!

Ardeşen Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere KPSS 70 puanla 3 Zabıta Memuru alımı yapacağını duyurdu.

07 Kasım 2018 Çarşamba 09:31
KPSS 70 Puanla Zabıta Memuru Alımı Yapılacak!

Ardeşen Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere KPSS 70 puanla 3 Zabıta Memuru alımı yapacağını duyurdu.

Rize - Ardeşen Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanda "Ardeşen Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere, Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda yer alan unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydı ile belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla zabıta memuru alınacaktır." ifaadelerine yer verildi.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Türk vatandaşı olmak.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak.

İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamasında bir sakınca bulunmamak.

İlan edilen unvanlar için son olarak mezun olunan okul itibariyle öğrenim şartlarını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2018 yılı KPSSP3 puan türünde Kamu Personel Seçme Sınavına girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak.

Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen genel şartların yanı sıra Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesinde yer alan özel şartlara göre, zabıta memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmaması ve sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak. Boy ve kilo tespitleri belediyemizce yapılacaktır.

BAŞVURU ESNASINDA ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

İş Talep Formu, (Ardeşen Belediyesi'nden veya www.ardesen.bel.tr adresinden temin edilecektir.)

Nüfus cüzdanı veya kimlik kartı fotokopisi,

Diploma veya Mezuniyet Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği, (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri Belediyemizce tasdik edilebilir.)

KPSS sonuç belgesinin ÖSYM'nin sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı,

Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği, (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri Belediyemizce tasdik edilebilir.)

Görevini devamlı olarak yapmaya engel durumu olmadığına dair beyan,

2 adet vesikalık fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacaktır),

Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,

BAŞVURU TARİHLERİ

İlana başvurular 26 Kasım 2018 tarihinde başlayıp 30 Kasım 2018 saat 16:30 mesai bitimine kadar Ardeşen Belediyesi Yazı işleri Müdürlüğü (Ardeşen Belediyesi Ana Hizmet Binası Merkez Mahallesi Atatürk Cad. No. 127 Ardeşen/RİZE) adresine teslim etmeleri gerekmektedir. Başvurular şahsen yapılacaktır. 

  • Posta ile veya diğer şekillerde yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

  • Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular belediyemizce değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvuru yapacak adayların başvuru kılavuzunu detaylı olarak incelemesi gerekmektedir. Başvuru kılavuzuna ulaşmak için buraya tıklayınız.

KPSSCAFE.COM.TR | ANKARA

Son Güncelleme: 07.11.2018 22:30
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Kesyu 10 ay önce

Artık zabıta bile lisans mezunu alıyorlar gerçekten Türkiye çok zor durumda üniversite onlisansi bitirmekle hata yaptım artık okuduğumuza pişman olduk