KPSS 70 Puanla Memur Alımı Yapılacak!

Gündoğmuş Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilan ile KPSS 70 Puanla Lisans mezunu kadın ve erkek adaylar arasından Genel İdari Hizmetler sınıfında görevlendirilmek üzere memur alımı yapılacak. Başvuru şartları ve diğer tüm detaylar haberimizin devamında...

KPSS 70 Puanla Memur Alımı Yapılacak!

Gündoğmuş Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilan ile KPSS 70 Puanla Lisans mezunu kadın ve erkek adaylar arasından Genel İdari Hizmetler sınıfında görevlendirilmek üzere memur alımı yapılacak. Başvuru şartları ve diğer tüm detaylar haberimizin devamında...

02 Ocak 2019 Çarşamba 19:53
KPSS 70 Puanla Memur Alımı Yapılacak!

Gündoğmuş Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilan ile KPSS 70 Puanla Lisans mezunu kadın ve erkek adaylar arasından Genel İdari Memur sınıfında görevlendirilmek üzere memur alımı yapılacak. Başvuru şartları ve diğer tüm detaylar haberimizin devamında...

Yayımlanan ilanda "Gündoğmuş Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre, aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara sözlü sınav yapılarak açıktan atama yoluyla memur alınacaktır." ifadelerine yer verildi.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI:

İlan edilen boş kadrolara atanmak için başvuracak adayların, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48.maddesinin (A) fıkrasında belirtilen aşağıdaki genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir:

• Türk vatandaşı olmak.

• Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

• Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

• Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

• Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak.

• İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

• Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamalarında bir sakınca bulunmamak.

  • a) İlan edilen unvanlar için son olarak mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartlarını taşımak.
  • b) 2018 yılı Kamu Personel Seçme Sınavına girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak.
  • c) Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

BAŞVURU YERİ, TARİHİ, ŞEKLİ VE SÜRESİ:

Adaylar sözlü sınava katılabilmek için:

• Adaylar, başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte 25.01.2019-29.01.2019 tarihleri arasında ve mesai saatleri içerisinde (08:30-12:30 / 13:30-17:30) müracaatlarını yapabileceklerdir.

• Başvurular, Gündoğmuş İlçesi, Fatih Mahallesi Alparslan Türkeş Caddesi No: 37 adresindeki Gündoğmuş Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla yapılacaktır.

• Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular, Belediyemiz tarafından değerlendirmeye alınmayacaktır.

• Postadaki gecikmeler ve duyuruda belirtilen süre içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Gündoğmuş Belediyesi Memur Alım Kılavuzu için tıklayınız

KPSSCAFE.COM.TR | ANKARA

Son Güncelleme: 02.01.2019 20:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Bayram 7 ay önce

Ön lisans mezunuyum hayata tutunabilmek için memur olmam kafi