İş Bankasının Çok Sayıda Personel Alımları Devam Ediyor(KPSS Şartı Bulunmuyor)

İş Bankası bünyesine çok sayıda personelin alınacağı ilanlara başvurular halen devam ediyor. Detaylar haberimizde.

Bankacılık İlanları 03.05.2016, 17:18 03.05.2016, 17:30
2369
İş Bankasının Çok Sayıda Personel Alımları Devam Ediyor(KPSS Şartı Bulunmuyor)
İş Bankasının Çok Sayıda Personel Alımları Devam Ediyor(KPSS Şartı Bulunmuyor)

İş Bankası ülkemizdeki önemli bankalar arasında yer alıyor. Bu bankalar arasında da oldukça köklü bir yere sahip olarak karşımıza çıkıyor. İş Bankası, ülke ekonomisine katkısı, istihdama katkısı ve yatırımlara uzattığı eliyle de biliniyor. 

Bünyesinde hali hazırda binlerce çalışanı olan İş Bankası, bir çok personelin daha istihdamına olanak sağlayacak. Bu kapsamda geçen gün itibariyle zaten kpsscafe.com.tr olarak sizlere ilgili haberimizi de ulaştırmıştık. Bu konuyla alakalı olarak banka bünyesine yapılan alımların halen devam ettiğini hatırlatmak istedim. Bu kapsamda, ilana yönelik detaylar aşağıda yer alacaktır.

Çok sayıda personelin istihdam edileceği Türkiye İş Bankası alımları için boşta olan pozisyonlar aşağıdaki gibidir.

- Müfettiş Yardımcısı

- Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı

- Uzman Yardımcısı

- Erkek Özel Güvenlik Görevlisi şeklinde belirtilmiştir.

Yukarıda listelenmiş olan ilanlar, Türkiye İş Bankası tarafından yayımlanan ilanlar kapsamında derlenerek KPSS CAFE ziyaretçileri için hazırlanmış bulunmaktadır. Bu kapsamda ilana başvuruda bulunmak isteyen kişiler için ilgili bağlantıları da aşağıya ekleyeceğiz. İlan niteliklerini taşımayan ya da başvurularını geçerlilik kazanacak şekilde yapmayan kişiler, aday olamayacaklardır.

En güncel kamu haberleri ve kamu ilanlarından haberdar olmak, bankacılık personeli alım ilanlarına ulaşmak ve MEB haberlerine erişim sağlamak isterseniz KPSS CAFE mobil uygulamamızı indirebilir, ilk siz haberdar olabilirsiniz. Ayrıca Facebook sayfamızı da beğenerek sosyal medyada kamudan haberdar kalabilirsiniz.

İlanın tamamına ulaşmak için TIKLAYINIZ.
Yorumlar (0)

Yeni Nesil Çözümleri için OmniTicaret!

-1°
kapalı