İş Bankası Uzman Yardımcısı Alım İlanı 2014

İş Bankası Uzman Yardımcılığı Alım Sınavı 2014 UZMAN YARDIMCISI ALIM SINAVI Bankamızın Genel Müdürlük ve Kurumsal Şubelerinde Uzman Yardımcısı olarak görevlendirilecek çalışma arkadaşlarımızı seçmek üzere 09 Haziran 2014 ve izleyen tarihlerde İstanbul’da Uzman Yardımcısı Alım Sınavı düzenlenecektir.

banner396

İş Bankası Uzman Yardımcısı Alım İlanı 2014

İş Bankası Uzman Yardımcılığı Alım Sınavı 2014 UZMAN YARDIMCISI ALIM SINAVI Bankamızın Genel Müdürlük ve Kurumsal Şubelerinde Uzman Yardımcısı olarak görevlendirilecek çalışma arkadaşlarımızı seçmek üzere 09 Haziran 2014 ve izleyen tarihlerde İstanbul’da Uzman Yardımcısı Alım Sınavı düzenlenecektir.

22 Nisan 2014 Salı 00:48
İş Bankası Uzman Yardımcısı Alım İlanı 2014

İş Bankası Uzman Yardımcılığı Alım Sınavı 2014


UZMAN YARDIMCISI ALIM SINAVI


Bankamızın Genel Müdürlük ve Kurumsal Şubelerinde Uzman Yardımcısı olarak görevlendirilecek çalışma arkadaşlarımızı seçmek üzere 09 Haziran 2014 ve izleyen tarihlerde İstanbul’da Uzman Yardımcısı Alım Sınavı düzenlenecektir. Sınava başvurular03 Haziran 2014 Salı günü saat 10:00’a kadar kabul edilecektir.

 

TÜRKİYE İŞ BANKASI VE UZMAN YARDIMCILIĞI  POZİSYONUYLA İLGİLİ BİLGİLER

Uzman Yardımcısının Görevi
Genel Müdürlük ve Kurumsal Şubelerde,  görev yaptığı birimin faaliyetlerini Banka mevzuatı çerçevesinde takip etmek,  uygulamak ve geliştirmektir.

Çalışma Yerleri
Bankamız Uzman Yardımcılığı sınavlarında başarılı olanlar, Genel Müdürlük Bölümlerimizde ve Kurumsal Şubelerimizde görevlendirilir.

Kariyer Yolu
Bankamızda işe başlayan stajyer uzman yardımcıları bir yılın sonunda uzman yardımcısı olurlar. Bu unvanlara  sahip çalışanlar belirli bir süre sonra katıldıkları yeterlilik  sınavlarında başarılı olmaları halinde uzman olmaya hak kazanırlar. Daha sonra performanslarına göre,  Bankamızın yönetici kadrolarına atanırlar.İş’te Yönetim  Kurumsal kimliği, kendine özgü  çağdaş yönetim tarzı ve günümüz  koşullarında örneğine az rastlanan insan odaklı ve yerleşik kurallarla yönetilen  yapısı, Bankamızı rakiplerinden ve sektörde  yer alan diğer firmalardan farklı ve ayrıcalıklı  kılmaktadır.

Öte yandan sahip olduğu benzersiz sermaye  yapısıyla Bankanın %40,16 payına sahip olan İş Bankası mensupları kurumun hem çalışanı hem de ortağı konumundadır. Yöneticilerini kurum içinden yetiştiren ve üst pozisyonlara hazırlayan Bankamız, yönetim yapısıyla çalışanlarına güvenli ve ulaşılabilir kariyer olanakları sunmaktadır.İş’te Çalışan Hakları  Bankamızda çalışanlarımız, 4857 sayılı  İş yasası ile sağlanan hak ve güvencelere  sahip olmalarının yanında, çalışanlarımızın  nakil ve atamaları, ücret, terfi gibi hakları Bankamız ve BASİSEN (Banka ve Sigorta İşçileri Sendikası) arasında iki yıllık dönemlerde
imzalanan Toplu İş Sözleşmesi ile düzenlenir. Sağlık, özlük, sosyal, maddi gibi haklarToplu İş Sözleşmesi ile belirlenmektedir. Bankamızda ücretler ve diğer parasalhaklar,değişen ekonomik koşullara göre ayarlanır.Tümpersonelimizde  olduğu gibi Uzman Yardımcıları da aylık ücretlerine ek olarak yılda 4 maaş tutarında ikramiye ve Bankamız  Ana Sözleşmesi gereğince kâra bağlı olarak yılda bir kez  kâr payı alırlar.
Tüm çalışanlarımızın, çocuklarının ve sosyal güvenlik  kapsamında olmayan eşlerinin sağlık harcamaları,
belirli esaslar çerçevesinde Bankamızca karşılanmaktadır. Ayrıca, bakmakla yükümlü olunan anne, baba ve kardeşler de belirli limitler dahilinde sağlık yardımlarından yararlandırılmaktadır.
Bunların dışında, evlenen ya da çocuğu olan çalışanlarımıza  “Evlilik/Doğum Yardımı” yapılmaktadır.İş’te Eğitim  Bankamızda Uzman Yardımcısı olarak  işe başlayan çalışanlarımız, İstanbul’da  düzenlenen ve bankacılık konularında  profesyonel gelişimlerini destekleyecek bir eğitimden sonra göreve başlarlar. Dışarıdan yönetici transferi yapmayan Bankamızda,  çalışanların görev aldıkları alanların gerektirdiği  teknik bilgilere sahip olmalarını sağlamak, üst pozisyonlara hazırlanmalarına destek olmak,  yetkinliklerine uygun donanımları kazandırmak  amacıyla, işe girişten itibaren geniş kapsamlı eğitim ve  gelişim programları düzenlenmektedir. Ayrıca, nitelikleri uygun olan çalışanlarımıza yurtdışı şube stajı imkânı verilmekte, yurtdışında düzenlenen
eğitim ve konferans gibi etkinliklere katılımları sağlanarak
farklı bakış açıları geliştirmeleri sağlanmaktadır.İş’te Yaşam  Bankamızda, çalışanlarımızın  motivasyonunu yükseltecek, ekip ruhunun oluşmasını ve takım  çalışmasını destekleyecek sosyal aktiviteler  düzenlenirken, Banka dışında çeşitli  organizasyonlara sağlanan katılımlarla da  çalışanlarımız teşvik edilmektedir.

İş’te Turnuva kapsamında basketbol, voleybol,
futbol ve tenis dallarında spor aktiviteleri
düzenlenmekte, satranç turnuvaları
gerçekleştirilmektedir.

Çalışanlarımızın yaratıcılıklarını geliştiren Hobi Atölyeleri
bulunmaktadır. Senaryo yazımı, fotoğraf, müzik ve
çikolata yapımı atölyeleri bunlardan bazılarıdır.

İş Bankası çalışanları tarafından kurulan İş Oyuncuları
Tiyatro Topluluğu William Shakespeare’in 12. Gece adlı
oyununu sergilemekte olup Direklerarası Seyircileri
tarafından Jüri Özel Ödülü’ne layık bulunmuştur

[colored_box color="eg. blue, green, grey, red, yellow"]İş Bankası Uzman Yardımcısı Alım İlanı Detayları ve Başvuru için TIKLAYINIZ[/colored_box]
>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS'YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!


Son Güncelleme: 22.04.2014 00:48
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner389

banner394