İş Bankası Türkiye Geneli Özel Güvenlik Görevlisi Alım İlanı

ERKEK ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM SINAVI BAŞVURU BİLGİLERİ (05 MAYIS 2014 VE İZLEYEN GÜNLER) Bankamız Şube ve Genel Müdürlük Birimlerinde görevlendirilmek üzere sınavla Erkek Özel Güvenlik Görevlisi alımı gerçekleştirilecektir.

İş Bankası Türkiye Geneli Özel Güvenlik Görevlisi Alım İlanı

ERKEK ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM SINAVI BAŞVURU BİLGİLERİ (05 MAYIS 2014 VE İZLEYEN GÜNLER) Bankamız Şube ve Genel Müdürlük Birimlerinde görevlendirilmek üzere sınavla Erkek Özel Güvenlik Görevlisi alımı gerçekleştirilecektir.

11 Nisan 2014 Cuma 11:55
İş Bankası Türkiye Geneli Özel Güvenlik Görevlisi Alım İlanı
ERKEK ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM SINAVI

BAŞVURU BİLGİLERİ

(05 MAYIS 2014 VE İZLEYEN GÜNLER)

Bankamız Şube ve Genel Müdürlük Birimlerinde görevlendirilmek üzere sınavla Erkek Özel Güvenlik Görevlisi alımı gerçekleştirilecektir. Yazılı sınav 05 Mayıs 2014...


ERKEK ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM SINAVI

BAŞVURU BİLGİLERİ

(05 MAYIS 2014 VE İZLEYEN GÜNLER)
Bankamız Şube ve Genel Müdürlük Birimlerinde görevlendirilmek üzere sınavla Erkek Özel Güvenlik Görevlisi alımı gerçekleştirilecektir. Yazılı sınav 05 Mayıs 2014 Pazartesi ve izleyen günlerde yapılacak olup alım sürecinin tüm aşamaları sonucunda başarılı bulunan adaylarımıza , kadro olanaklarımız doğrultusunda aşağıda yer alan şubelerimiz için görev teklifi yapılacaktırİŞE ALIM SÜRECİ:

Özel Güvenlik Görevlisi alım süreci

*Başvuru

*Dikkat Testi ve Çalışma Stilleri Envanteri

*Mülakat

*Belge hazırlama

aşamalarından oluşmaktadır.Tüm aşamalar sonucunda uygun bulunan adaylar, kadro olanaklarımız doğrultusunda,Özel Güvenlik Görevlisi pozisyonunda görevlendirilecektir.

BAŞVURU:
Sınava başvurular 29 Nisan 2014 Salı günü saat 10:00’a kadar sadece ik.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Başvuru Formu üzerinden yapılabilecektir. Şubelerimiz veya Genel Müdürlük birimlerimiz aracılığıyla sınav başvurusunda bulunmak mümkün değildir.İş Başvuru Formu eksiksiz olarak doldurulduktan sonra, formun “Sınava Başvur” bölümü aracılığı ile sınav başvurusu yapılması gerekmektedir. Sistem, sadece aşağıda yer verilen başvuru koşullarını taşıyan adayların başvurusuna imkan vermektedir. Bu nedenle başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle bu koşullara uygunluklarını kontrol etmeleri yararlı olacaktır. Sınava başvuruda bulunan adaylardan sadece uygun bulunanlara sınav daveti gönderilecektir. www.kpsscafe.com.tr


Sınav sürecinde adaylarımızla sağlıklı biçimde iletişime geçilebilmesi için başta e-posta adresi olmak üzere iletişim bilgilerinin güncel tutulması önem taşımaktadır. 


Başvuru yaparken kendileri hakkında gerçek dışı bilgiler veren adaylar, söz konusu durumun alım sürecinin hangi aşamasında fark edildiğine bakılmaksızın süreç dışında bırakılacaklardır.
SINAV:


Sınav Tarihi ve Yeri 


Sınav 5 Mayıs 2014 ve izleyen günlerde sadece İSTANBUL ilinde yapılacaktır. 


Sınav Davetleri 


Sınav ile ilgili tüm davet ve duyurular 2 Mayıs 2014 saat 18:00’den itibaren İş Başvuru Formunda yer alan Başvuru Durum Takip alanından yapılacaktır. Bu tarihten itibaren Başvuru Durum Takip alanının kontrol edilmesi önem taşımaktadır. 


BELGE HAZIRLAMA :


Yukarıda belirtilen işe alım süreci sonucunda uygun bulunan adaylara, Bankamız ihtiyaçları doğrultusunda görev teklifi yapılarak, işe alım aşamasının bir parçası olan belge hazırlama süreci başlatılacaktır. Bu belgeler üzerinden yapılacak değerlendirme sonucunda uygun bulunan adayların işe alımı gerçekleşecektir.  www.kpsscafe.com.tr


Başvuru Koşulları 


 Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak 

 5 Mayıs 1986 ve sonrasında doğmuş olmak 

 Askerlik görevini tamamlamış olmak

Geçerlilik süresi05.05.2015 ve sonrası bir tarih olan Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi

Sertifikasına sahip olmak.

 Daha önce Bankamızca yapılanÖzel Güvenlik Görevlisi, Şoför,Takip Memuru

veyaOperasyon Elemanı (Operasyon Destek Elemanı) Alım Sınavlarından birinin mülakat

aşamasında başarısızsayılmamış olmak.

 Önlisans,lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olmak.

 Boyu en az 175 cm. olmak.

 Kamu haklarından yoksun bulunmamak, affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir

suçtan dolayı hapis cezasına hükümgiymemiş olmak.

Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak.

Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

(İşe alımaşamasında tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile

belgelenecektir.)

 Alım yapılacak il ve ilçelerde ikamet ediyor olmak


Son Güncelleme: 11.04.2014 11:55
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
me. 5 yıl önce

yaş olarak 1986 diyor yok böyle bir şey.türkiyede hepmi adam seçiliyor.demiyorum 40 olsun şunu 35 yap sınırdaki kişiler de faydalansın...