İş Bankası Doğu Bölgesi memur alım ilanı

İş Bankası Doğu'da memur alımı yapıyor.

İş Bankası Doğu Bölgesi memur alım ilanı

İş Bankası Doğu'da memur alımı yapıyor.

05 Ocak 2015 Pazartesi 13:56
İş Bankası Doğu Bölgesi memur alım ilanı
banner400
İş Bankası Doğu'da memur alımı yapıyor.

ERZURUM BÖLGESİ MEMUR ALIM SINAVI BAŞVURU BİLGİLERİ
Bankamızın ERZURUM bölgesinde bulunan şubelerinde görevlendirilmek üzere sınavla Memur alımı gerçekleştirilecektir. 17 Ocak 2015 Cumartesi günü yapılacak olan Memur Alım Sınavı ve izleyen aşamalar sonucunda başarılı bulunan adaylarımıza, kadro olanaklarımız doğrultusunda aşağıdaki şubelerimiz için görev teklifi yapılacaktır.


Memur alım süreci
 •  Başvuru
 •  Genel Yetenek Testi
 •  Mülakat
 •  Belge hazırlama
aşamalarından oluşmaktadır. Tüm aşamalar sonucunda uygun bulunan adaylar, kadro olanaklarımız doğrultusunda, Memur pozisyonunda görevlendirilecektir.
Başvuru
Sınava başvurular 09 Ocak 2015 Cuma günü saat 10:00’a kadar sadece ik.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Başvuru Formu üzerinden yapılabilecektir. Şubelerimiz veya Genel Müdürlük birimlerimiz aracılığıyla sınav başvurusunda bulunmak mümkün değildir. İş Başvuru Formu eksiksiz olarak doldurulduktan sonra, formun “Sınava Başvur” bölümü aracılığı ile sınav başvurusu yapılması gerekmektedir. Sistem, sadece aşağıda yer verilen başvuru koşullarını taşıyan adayların başvurusuna imkan vermektedir. Bu nedenle başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle bu koşullara uygunluklarını kontrol etmeleri yararlı olacaktır. Sınava başvuruda bulunan adaylardan sadece uygun bulunanlara sınav daveti gönderilecektir.
Sınav sürecinde adaylarımızla sağlıklı biçimde iletişime geçilebilmesi için başta e-posta adresi olmak üzere iletişim bilgilerinin güncel tutulması önem taşımaktadır.2 Başvuru yaparken kendileri hakkında gerçek dışı bilgiler veren adaylar, söz konusu durumun alım sürecinin hangi aşamasında fark edildiğine bakılmaksızın süreç dışında bırakılacaklardır.
Sınav

Sınavın ilk aşaması “Genel Yetenek Testi”dir. İlk aşama sonucunda uygun bulunan adaylar ileriki bir tarihte gerçekleştirilecek olan mülakata katılmaya hak kazanacaktır.
Sınav Tarihi ve Yeri
Sınav 17 Ocak 2015 Cumartesi günü ERZURUM ilinde yapılacaktır.
Sınav Davetleri
Sınav ile ilgili tüm davet ve duyurular 12 Ocak 2015 Pazartesi günü saat 18:00’den itibaren İş Başvuru Formunda yer alan Başvuru Durum Takip alanından yapılacaktır. Bu tarihten itibaren Başvuru Durum Takip alanının kontrol edilmesi önem taşımaktadır.
Belge Hazırlama
Yukarıda belirtilen işe alım süreci sonucunda uygun bulunan adaylara, Bankamız ihtiyaçları doğrultusunda görev teklifi yapılarak, işe alım aşamasının bir parçası olan belge hazırlama süreci başlatılacaktır. Bu belgeler üzerinden yapılacak değerlendirme sonucunda uygun bulunan adayların işe alımı gerçekleşecektir.
Başvuru Koşulları

 •  Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 •  17 Ocak 1985 ve sonrasında doğmuş olmak
 •  Bingöl, Kars, Muş ve Tunceli illerinde ikamet ediyor olmak
 •  Kamu haklarından yoksun bulunmamak
 •  Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak
 •  Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak
 •  Erkek adaylar için eylemli askerlik görevini tamamlamış olmak ya da en erken Şubat 2016 celp dönemine kadar tecilli ya da muaf olmak
 •  Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak, (İşe alım aşamasında tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.) 
 •   Bankamızın daha önce düzenlediği Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavlarından herhangi birinin mülakat ve değerlendirme merkezi aşamasında başarısız sayılmamış olmak
 •  17 Ocak 2015 tarihi itibariyle, üniversitelerin, 4 yıllık eğitim veren aşağıdaki bölümlerinden mezun olmuş olmak (Aşağıda belirtilen ilgili bölümlerin yetkili makamlarca tanınmış, yabancı ülkelerdeki eşitlerinden mezun olup bu durumu belgeleyebilen adayların da başvuruları kabul edilmektedir.)
Sınavda başarılar dileriz. Kpss Cafe olarak sizlere tüm ilanları duyuracağız...

Son Güncelleme: 05.01.2015 14:02
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.