GATA Komutanlığı`nda staj yapmak isteyenler dikkat!

Gülhana Askeri Tıp Akademisi Komutanlığı, bünyesinde staj yapmak isteyen üniversite/yüksekokul öğrencilerinin başvurularına ilişkin açıklamalarda bulundu.

banner396

GATA Komutanlığı`nda staj yapmak isteyenler dikkat!

Gülhana Askeri Tıp Akademisi Komutanlığı, bünyesinde staj yapmak isteyen üniversite/yüksekokul öğrencilerinin başvurularına ilişkin açıklamalarda bulundu.

08 Ocak 2016 Cuma 15:01
GATA Komutanlığı`nda staj yapmak isteyenler dikkat!
 Gülhana Askeri Tıp Akademisi Komutanlığı, bünyesinde staj yapmak isteyen üniversite/yüksekokul öğrencilerinin başvurularına ilişkin açıklamalarda bulundu.
GATA Komutanlığı`nda staj yapmak maksadıyla başvuruda bulunacak olan üniversite/yüksekokul öğrencilerinin başvurularına ilişkin açıklamalar

GATA KOMUTANLIĞINA ÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL ÖĞRENCİLERİNİN
STAJ BAŞVURULARINA İLİŞKİN DUYURU


1. Sivil üniversite/yüksekokullarda öğrenim gören öğrencilerin, GATA Komutanlığında yapacakları yaz stajlarının başvuruları 08 Şubat 2016 tarihinde başlayacak, 07 Mart 2016 tarihinde sona erecektir. Belirtilen tarihler dışında yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvuran öğrenciler arasından staja kabul edilecek öğrencilerin seçimi GATA Komutanlığı tarafından yapılacaktır.

2. Üniversite/yüksekokul öğrencilerine GATA Komutanlığında Haziran-Eylül ayları arasında staj yaptırılacaktır. Kesin staj tarihleri, okulların akademik takvimleri dikkate alınarak GATA Komutanlığı tarafından belirlenecektir. Stajlar final sınavlarının bitiş tarihinden itibaren başlayacak, bütünleme sınavları dikkate alınmayacaktır. Haziran-Eylül ayları haricinde staj için GATA Komutanlığına öğrenci kabul edilmemektedir.

3. Staj yapacak üniversite/yüksekokul öğrencilerinin, öğrenim gördükleri okullar tarafından, sosyal sigortalar ve genel sağlık sigortası mevzuatı gereği, sigortalarının yapılması zorunludur. Zorunlu staj eğitimi olan ve okulları tarafından sigortaları yaptırılan öğrencilerin staj başvuruları işleme alınmaktadır. Gönüllü staj talepleri ile okulları tarafından sigortaları yaptırılmayan öğrencilerin staj başvuruları değerlendirilmeye alınmayacaktır.

4. Staj yapmak isteyen öğrenciler, Rektörlük, Fakülte Dekanlığı veya Yüksekokul Müdürlüğünden alacakları resmi bir yazı ile staj başvurusu yapacaklardır. Belirtilen makamlar haricinde yapılan başvurular işleme alınmayacaktır. Staj başvurularıyla beraber, öğrencilere ait nüfus cüzdan fotokopileri ve not dökümleri de (transkript) GATA Komutanlığına ulaştırılacaktır.

5. Dördüncü maddede belirtildiği şekilde resmi bir yazıyla yapılmayan veya eksik evrakla yapılan staj başvuruları işleme alınmayacaktır. Bu tip başvurularla ilgili olarak başvuru sahiplerine geri dönüş yapılmamakta olup, başvuruların işleme alınabilmesi için kurallara uygun şekilde ve evrak eksiği olmadan yapılması gerekmektedir.

6. Öğrencilerin kesin staj tarihleri GATA Komutanlığı tarafından belirlenmektedir ve staj tarihlerinde değişiklik yapılmamaktadır.

7. Staja kabul edilen öğrencilerin isimleri, staj tarihleri ve staj yapacakları GATA Komutanlığı birimlerinin yer aldığı planlama, Mayıs ayı içinde, GATA Komutanlığı tarafından, resmi bir yazı ile ilgili okullara bildirilecektir. Ayrıca, söz konusu planlama, Gülhane Askeri Tıp Akademisinin internet sitesinde Mayıs ayı içinde yayınlanacaktır.

8. GATA Komutanlığında staj yapan üniversite/yüksekokul öğrencilerine, GATA Komutanlığınca herhangi bir ücret ödemesi yapılmamaktadır.

9. GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesinde yapılacak stajlarla ilgili olarak, GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Komutanlığından bilgi alınacak, başvurular yukarıda belirtilen esaslar çerçevesinde GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Komutanlığına yapılacaktır.


>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS'YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!


Son Güncelleme: 08.01.2016 15:04
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner389

banner394