video/kucuk-unlu-uyumu-ve-kurallari-49 Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve futbolculara bir yemek verdi. Yemekte futbolculara, yeni sezona birlik beraberlik içerisinde girdikleri ve bunu her ne olursa olsun devam ettirecekleri söylendi.Bu arada, geçen hafta oynanan derbi mücadelesinde, hakem...
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve futbolculara bir yemek verdi. Yemekte futbolculara, yeni sezona birlik beraberlik içerisinde girdikleri ve bunu her ne olursa olsun devam ettirecekleri söylendi.

Bu arada, geçen hafta oynanan derbi mücadelesinde, hakem Bülen Yıldırım'ın penaltı noktasını göstermesi hakkında BJK TV'ye yeni açıklamalarda bulunan Ahmet Nur Çebi, haksız yere 2 puanlarının elinden alındığını söyledi.

Sezon başı yemeği adı altında düzenlenen yemekte BJK TV’ye önemli açıklamalarda bulunan ikinci Başkan Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş’ın, maneviyat yönünden güçlü bir camia olduğunu söylerken, birlik ve beraberliğe büyük önem verdiklerini ve bu nedenle böyle bir organizasyon düzenlediklerini belirtti.

GALATASARAY MAÇINDA GALİBİYETİMİZ ELİMİZDEN ALINDI

İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, futbolcularının ellerinden haksız şekilde iki puanlarının alındığını buna rağmen motivasyonlarından hiçbir şey kaybetmediklerini belirtti.

Galatasaray karşısında Beşiktaşlı oyuncuların iyi bir performans gösterdiğini belirten Çebi, “Galatasaray maçındaki galibiyetimiz haksız bir şekilde elimizden alındı ve bir puanla yetinmek zorunda kaldık. Buna rağmen oyuncularımızın motivasyonlarını üst düzeyde görmek bizleri mutlu etti. Kendilerine gösterdikleri performans nedeniyle, teşekkür ediyorum ve etkili oyunlarını artarak sürdürmelerini temenni ediyorum.” dedi.

banner80