video/anayasanin-genel-ozellikleri-92 Galatasaray Kulubü İkinci Başkanı Ali Dürüst, koşmadan, istemeden arzu etmeden maçın kazanılamayacağını gördüklerini söyledi.Sarı - kırmızılı takımın kendi sahasında Kardemir D. Ç. Karabükspor'a 3-1 mağlup olduğu karşılaşmanın bitiminde basın mensuplarına açıklamalarda...
Galatasaray Kulubü İkinci Başkanı Ali Dürüst, koşmadan, istemeden arzu etmeden maçın kazanılamayacağını gördüklerini söyledi.

Sarı - kırmızılı takımın kendi sahasında Kardemir D. Ç. Karabükspor'a 3-1 mağlup olduğu karşılaşmanın bitiminde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Dürüst, "Karabükspor'u tebrik ediyoruz. Sahada kazanmak isteyen koşmadan galip gelinmeyeceğini gösteren bir takım vardı. Üç puan kaybettik. Koşmadan kazanmayı istemek olmuyor. Böyle bir maçtı. Kazanmak için istemek, konsantre olmak lazım. Bu akşam Galatasaray'da yoktu. Karabük'ü tebrik ediyorum." diye konuştu.

Öte yandan medyada yer alan 'Adnan Öztürk ile yönetim arasında sorun var ?" şeklindeki haberler için Dürüst, "Ben bunu basın önünde konuşmam. Yönetim Kurulu'nda konuşuruz." diye cevapladı.

Bir gazetecinin, "Karabükspor maçını bugün oynamayı yönetim olarak siz mi istediniz ? "sorusuna Ali Dürüst, "Maçı bugün oynamayı biz istedik. Çünkü salı günkü Şampiyonlar Ligi maçına iyi hazırlanmayı istemiştik. Zamanla alakalı birşey değil. Bizim tercihimizdi." dedi.

Şampiyonlar Ligi'nde salı günü Manchester United ile oynanacak karşılaşma içinse Dürüst, "Zor maç olacak. Çok önemli bir maça çıkacağız. Ümit ediyorumki bu maçı kazanacağız." dedi.