Uludağ Üniversitesine Öğretim Görevlisi Alımı(2 Ekim 2012)

      ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN   2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri ile “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı kadrolarına Naklen Veya Açıktan Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş.

Uludağ Üniversitesine Öğretim Görevlisi Alımı(2 Ekim 2012)

      ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN   2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri ile “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı kadrolarına Naklen Veya Açıktan Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş.

02 Ekim 2012 Salı 09:20
Uludağ Üniversitesine Öğretim Görevlisi Alımı(2 Ekim 2012)

 

 

 

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

 

2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri ile “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı kadrolarına Naklen Veya Açıktan Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş...


  


 


ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN


 


2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri ile “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı kadrolarına Naklen Veya Açıktan Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” uyarınca listede unvanı ve nitelikleri belirtilen kadrolara Öğretim Elemanları alınacaktır.


 


Adayların başvurdukları kadroya kadro derecesi bakımından atama şartlarını taşımaları, Devlet Hizmeti Yükümlülüğü bulunmaması ve Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.


 


Duyurulur.


 


BAŞVURULAR


 


Rektörlük Uzman kadrosu başvuruları Personel Daire Başkanlığına, diğer kadrolar ilgili birimlerin Dekanlıkları ile Müdürlüklerine yapılacaktır. Adayların ilgili birimlere şahsen veya posta yolu ile başvurmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurulardaki gecikmeler ile eksik belgeli başvurular dikkate alınmayacaktır.


 


BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER


 


- Dilekçe


 


- Fotoğraf (2 adet )


 


- Özgeçmiş (1 adet)


 


- Nüfus Cüzdanı fotokopisi (2 adet)


 


- Lisans/Lisansüstü diploma fotokopisi (2 adet)


 


- Mezuniyet notunu belirten lisans transkripti fotokopisi (2 adet)


 


- Yabancı Dil Belgesi (2 adet) (*)


 


- ALES Belgesi veya akademik kadroda çalıştığını gösteren belge (2 adet)


 


- Erkek adaylar için askerlikle ilgili terhis, tecil veya muaf olduğunu belirten belge


 


- Hizmet Belgesi (Halen bir kamu kurumunda çalışmakta olanlar ile ayrılmış olanlar getireceklerdir.)


 


- Alanlarında tecrübe belgesi (*)


 


(*) İstenen Birim ve Ünvanlar İçin.


 


Not: İnternet üzerinden yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.


 


DUYURU BAŞLAMA TARİHİ : 02.10.2012 Salı


 


SON BAŞVURU TARİHİ : 16.10.2012 Salı


 


ÖN DEĞERLENDİRME SONUÇ


 


AÇIKLANMA TARİHİ : 19.10.2012 Cuma


 


GİRİŞ SINAV TARİHİ : 31.10.2012 Çarşamba


 


SONUÇ AÇIKLAMA TARİHİ : 02.11.2012 Cuma


 
 

Zihin Engelliler Eğitiminde Yüksek Lisans yapmış olmak.

Öğretim Görevlisi

1

16 Ekim 2012

 

Bilgisayar Programcılığı - Bilgisayar Mühendisliği Mezunu ve 2 yıl deneyimli olmak.

Öğretim Görevlisi

1

16 Ekim 2012


ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri ile “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı kadrolarına Naklen Veya Açıktan Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” uyarınca listede unvanı ve nitelikleri belirtilen kadrolara Öğretim Elemanları alınacaktır. Adayların başvurdukları kadroya kadro derecesi bakımından atama şartlarını taşımaları, Devlet Hizmeti Yükümlülüğü bulunmaması ve Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir. Duyurulur.BAŞVURULARRektörlük Uzman kadrosu başvuruları Personel Daire Başkanlığına, diğer kadrolar ilgili birimlerin Dekanlıkları ile Müdürlüklerine yapılacaktır. Adayların ilgili birimlere şahsen veya posta yolu ile başvurmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurulardaki gecikmeler ile eksik belgeli başvurular dikkate alınmayacaktır. BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER- Dilekçe- Fotoğraf (2 adet )- Özgeçmiş (1 adet)- Nüfus Cüzdanı fotokopisi (2 adet)- Lisans/Lisansüstü diploma fotokopisi (2 adet)- Mezuniyet notunu belirten lisans transkripti fotokopisi (2 adet)- Yabancı Dil Belgesi (2 adet) (*)- ALES Belgesi veya akademik kadroda çalıştığını gösteren belge (2 adet)- Erkek adaylar için askerlikle ilgili terhis, tecil veya muaf olduğunu belirten belge- Hizmet Belgesi (Halen bir kamu kurumunda çalışmakta olanlar ile ayrılmış olanlar getireceklerdir.)- Alanlarında tecrübe belgesi (*) (*) İstenen Birim ve Ünvanlar İçin.  Not: İnternet üzerinden yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. DUYURU BAŞLAMA TARİHİ : 02.10.2012 SalıSON BAŞVURU TARİHİ : 16.10.2012 SalıÖN DEĞERLENDİRME SONUÇAÇIKLANMA TARİHİ : 19.10.2012 CumaGİRİŞ SINAV TARİHİ : 31.10.2012 ÇarşambaSONUÇ AÇIKLAMA TARİHİ : 02.11.2012 Cuma 

 

İlahiyat Fakültesi veya Arap Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunu. KPDS den 80 almış olmak.

Okutman

2

16 Ekim 2012


Bilgisayar Mühendisliği veya Elektronik Mühendisliği mezunu, Bilişim sektöründe en az 3 yıl deneyimli ve Microsoft .NET, C#, Asp.net, Microsoft sql server konularında uzman olmak. Bilgi İşlem Daire Başkanlığında görevlendirilmek üzere.ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri ile “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı kadrolarına Naklen Veya Açıktan Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” uyarınca listede unvanı ve nitelikleri belirtilen kadrolara Öğretim Elemanları alınacaktır. Adayların başvurdukları kadroya kadro derecesi bakımından atama şartlarını taşımaları, Devlet Hizmeti Yükümlülüğü bulunmaması ve Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir. Duyurulur.BAŞVURULARRektörlük Uzman kadrosu başvuruları Personel Daire Başkanlığına, diğer kadrolar ilgili birimlerin Dekanlıkları ile Müdürlüklerine yapılacaktır. Adayların ilgili birimlere şahsen veya posta yolu ile başvurmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurulardaki gecikmeler ile eksik belgeli başvurular dikkate alınmayacaktır. BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER- Dilekçe- Fotoğraf (2 adet )- Özgeçmiş (1 adet)- Nüfus Cüzdanı fotokopisi (2 adet)- Lisans/Lisansüstü diploma fotokopisi (2 adet)- Mezuniyet notunu belirten lisans transkripti fotokopisi (2 adet)- Yabancı Dil Belgesi (2 adet) (*)- ALES Belgesi veya akademik kadroda çalıştığını gösteren belge (2 adet)- Erkek adaylar için askerlikle ilgili terhis, tecil veya muaf olduğunu belirten belge- Hizmet Belgesi (Halen bir kamu kurumunda çalışmakta olanlar ile ayrılmış olanlar getireceklerdir.)- Alanlarında tecrübe belgesi (*) (*) İstenen Birim ve Ünvanlar İçin.  Not: İnternet üzerinden yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. DUYURU BAŞLAMA TARİHİ : 02.10.2012 SalıSON BAŞVURU TARİHİ : 16.10.2012 SalıÖN DEĞERLENDİRME SONUÇAÇIKLANMA TARİHİ : 19.10.2012 CumaGİRİŞ SINAV TARİHİ : 31.10.2012 ÇarşambaSONUÇ AÇIKLAMA TARİHİ : 02.11.2012 Cuma 

 

Bilgisayar Mühendisliği veya Elektronik Mühendisliği mezunu, Bilişim sektöründe en az 3 yıl deneyimli ve Microsoft .NET, C#, Asp.net, Microsoft sql server konularında uzman olmak. Bilgi .../...

Uzman

1

16 Ekim 2012

Son Güncelleme: 02.10.2012 09:20
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.