Ondokuz Mayıs Üniversitesine Sözleşmeli Personel Alımı(15 Ekim 2012)

      ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ   4 B (Sözleşmeli Personel) Alım İlanı Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin olarak 28 Haziran 2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan esaslar.

banner396

Ondokuz Mayıs Üniversitesine Sözleşmeli Personel Alımı(15 Ekim 2012)

      ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ   4 B (Sözleşmeli Personel) Alım İlanı Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin olarak 28 Haziran 2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan esaslar.

15 Ekim 2012 Pazartesi 11:48
Ondokuz Mayıs Üniversitesine Sözleşmeli Personel Alımı(15 Ekim 2012)

 

 

 

ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ

 

4 B (Sözleşmeli Personel) Alım İlanı Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin olarak 28 Haziran 2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan esaslar...


  


 


ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ


 


4 B (Sözleşmeli Personel) Alım İlanı Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin olarak 28 Haziran 2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan esaslar ve 5620 sayılı Kanun ve 06.06.1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre Üniversitemiz Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezinde istihdam edilmek üzere ( giderleri Döner Sermaye gelirlerinden karşılanacaktır). KPSS (B) grubu puan sırasına konulmak kaydıyla aşağıda belirtilen şartlarda sözleşmeli personel alınacaktır.


 


UNVANI ADET ARANILAN NİTELİKLER


 


Hemşire 34 Hemşirelik Bölümü Lisans mezunu olmak 2012 KPSS (B) Gurubu


 


Sağlık Teknikeri 1 Sağlık M.Y O Anestezi Bölümünden mezun olmak 2010 KPSS (B) Grubu


 


1-GENEL ŞARTLAR


 


a)Türk vatandaşı olmak.


 


b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,


 


c) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile, kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar. Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap.rüşvet Jıırsızlık.dolandırıcılık.sahtecilik, güveni kötüye kullanına.hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.


 


d) Erkekler için askerlik durumu itibariyle; Askerlikle ilişkisi bulunmamak. Muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.


 


e) 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl sağlığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak


 


f) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmaları gerekmektedir


 


g) Başvuracak adayların durumunun 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 B maddesinin "Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halindi fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler" hükmüne uygun olması


 


2-2012 KPSS (B) Grubu 2010 KPSS (B)


 


3- İlgililerin, ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğünden temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğünce onaylanmış) Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğüne (Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Binasında) şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.


 


6- Atamaya hak kazanan adayların 15 gün içinde gerekli belgeleri tamamlamak suretiyle göreve başlamak zorundadır, bu süre içinde başlamayanlar haklarını kaybederler.


 


İstenilen Belgeler;


 


1- Başvuru formu


 


2- Özgeçmiş


 


3- Öğrenim Belgesi


 


4- 2 adet resmi


 


5- Sağlık Teknikeri için 2010 KPSS (B), Hemşire için 2012 KPSS ( B )


 


6- Nüfus cüzdanı tasdikli örneği


 


7- Erkeklerde askerlik durumunu gösteren belge

>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS'YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!


Son Güncelleme: 15.10.2012 11:48
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner389

banner394