İstanbul Üniversitesine Öğretim Görevlisi Alımı(9 Kasım 2012)

      İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN   Üniversitemizin aşağıda isimleri yazılı birimlerine, 2547 Sayılı Kanunun ilgili maddeleri, 28 011982 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren Öğretim Üyeliğine Yükseltilme.

banner396

İstanbul Üniversitesine Öğretim Görevlisi Alımı(9 Kasım 2012)

      İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN   Üniversitemizin aşağıda isimleri yazılı birimlerine, 2547 Sayılı Kanunun ilgili maddeleri, 28 011982 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren Öğretim Üyeliğine Yükseltilme.

09 Kasım 2012 Cuma 08:58
İstanbul Üniversitesine Öğretim Görevlisi Alımı(9 Kasım 2012)

 

 

 

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

 

Üniversitemizin aşağıda isimleri yazılı birimlerine, 2547 Sayılı Kanunun ilgili maddeleri, 28 011982 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren "Öğretim Üyeliğine Yükseltilme...


  


 


İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN


 


Üniversitemizin aşağıda isimleri yazılı birimlerine, 2547 Sayılı Kanunun ilgili maddeleri, 28 011982 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren "Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddeleri ve İstanbul Üniversitesi Akademik Yükseltilme ve Atama Yönergesi" uyarınca Profesör, Doçent ve Yardımcı Doçent kadrolarına eleman alınacaktır.


 


Profesörlük Kadrosuna Müracaat Edeceklerin: Özgeçmişlerini, yayın listelerini Doçentlik Belgelerini, Bilimsel Yayınlarının, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora ve yüksek lisans çalışmalarını, Üniversite Yönetimine katkılarını kapsayan belge ve bilgileri içeren 6 adet dosya ile birlikte Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir


 


NOT: Başvuruda bulunacak adayların Başlıca Araştırma Eserinin adını da belirttikleri başvuru dilekçelerinden hazırladıkları dosyalara birer fotokopi koymaları ve dilekçenin aslı ile Özgeçmiş, Doçentlik Belgesı.yayın listesi ve başlıca araştırma eseri olarak gösterdikleri eserden ve vesikalık fotoğraftan birer adet yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.


 


Doçentlik Kadrosuna Müracaat Edeceklerin: Özgeçmiş, Doçentlik Belgesi, Yayın Listesi ile Bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet dosya ile birlikte Rektörlük Personel Daire Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir.


 


NOT: Başvuıuda bulunacak adayların başvuru esnasında yanlarında birer adet Doçentlik Belgesi, Yayın Listesi ,özgeçmiş,başvuru dilekçesi ve bir adet vesikalık fotoğraf bulundurmaları gerekmektedir.


 


Yardımcı Doçentlik Kadrosuna Müracaat Edeceklerin: Sınava girecekleri yabancı dili belirten dilekçelerini, özgeçmişlerini, Doktora Belgesini, yayın listelerini, bilimsel çalışma ve yayınları kapsayan 4 adet dosya, ile birlikte ilgili birimlere teslim etmeleri gerekmektedir.


 


İlan edilen bütün unvanlar için Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca Denkliğinin onaylanmış olması ve belgelendirilmesi şarttır.


 


Adayların 657 Sayılı Kanunun 48.maddesinin tüm şaıHannı taşıyor olmalan gerekmektedir.


 


NOT:


 


İlan edilen bu kadrolara müracaat edecek erkek adaylann askerlik yönünden Mahkeme veya bakaya durumunda olmamalan gerekmektedir.


 


Başvurular ilanın yayın tarihinden itibaren 15 gün içinde ilgili birimlere yapılacaktır.


 


Müracaatlar şahsen yapılacaktır.


 


Posta ile başvuru kabul edilmeyecektir.


 


İlanımıza http://www.istanbul.edu.tr/ adresinden ulaşılabilir.


 


DUYURULUR


 


İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ


 


ANABİLİM DALI UNVANI ADEDİ AÇIKLAMA


 


İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ


 


Anesteziyolop ve Reanimasyon PROFESÖR 1 Algoloji Bilim Dalı için Algolop Yandal Uzmanlığını almış olmak


 


EDEBİYAT FAKÜLTESİ


 


Uygulamalı Sosyoloji YARD.DOÇ. 2 Kent Sosyolopsi alanında Doktora yapmış olmak


 


İKTİSAT FAKÜLTESİ


 


Ekonometri DOÇENT 1


 


Çalışma Ekonomisi DOÇENT 1


 


Turizm işletmeciliği DOÇENT 1


 


MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ


 


Makine Teorisi ve Dinamiği YARD.DOÇ. 1 

>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS'YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!


Son Güncelleme: 09.11.2012 08:58
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner389

banner394