Hacettepe Üniv. Öğretim Görevlisi Alımı(30 Eylül 2012)

  Hacettepe Üniv.

banner396

Hacettepe Üniv. Öğretim Görevlisi Alımı(30 Eylül 2012)

  Hacettepe Üniv.

01 Ekim 2012 Pazartesi 00:11
Hacettepe Üniv. Öğretim Görevlisi Alımı(30 Eylül 2012)

 

Hacettepe Üniv. Öğretim Görevlisi Alımı

 

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜGÜ'NDEN

 

Üniversitemiz, birimlerinde açık bulunan aşağıda anasanat / anabilim dalları ile unvan ve koşulları belirtilen kadrolara 2547 SayılıYükseköğretim Kanunu'nun...


 Hacettepe Üniv. Öğretim Görevlisi Alımı


 


HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜGÜ'NDEN


 


Üniversitemiz, birimlerinde açık bulunan aşağıda anasanat / anabilim dalları ile unvan ve koşulları belirtilen kadrolara 2547 SayılıYükseköğretim Kanunu'nun ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır. istekliler, başvurularını 01-15 Ekim 2012 tarihleri arasında aşağıdaki açıklamalar doğrultusunda yapacaklardır. Yardımcı Doçent kadrosuna başvurular ilgili Fakülte Dekanlığı ve Yüksekokul Müdürlüğüne. Profesör ve Doçent kadrolarına başvurular ise Rektörlüğümüze (Yazı işleri Müdürlüğü'ne) yapılacak olup, Profesör ve Doçent kadrolarına DEVAMLI STATÜ'ye göre atama yapılacaktır. Ataması yapılacak olanlar kurum dışında, eğitim-öğretim ve araştırma faaliyetleri hariç, 10 (on) yıl süre ile gelir getirici herhangi bir mesleki faaliyette bulunmayacaklarını, muayenehane açmayacaklarını, varsa muayenehanelerini kapatacaklarını kabul etmiş olurlar. Adayların Hacettepe Üniversitesi Senatosu tarafından kararlaştırılan kriterlere (http-7Avww.hacettepe.edu.tr/TR.553/atama-kriterleri.html adresinden öğrenilebilir) uymaları gerekmektedir. Bu kriterlere uymayanların başvuruları işleme konulmayacaktır. ilan edilen kadrolara başvuruda bulunan adaylar, "Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin Yardımcı Doçentler için 8., Doçentler için 14. ve Profesörler için ise 17. maddelerinde istenilenlerle httpy/www.hacettepe.edu.tr/TR,553/atama-kriterleri.htrnl web adresinden temin edecekleri özgeçmiş ve akademik etkinlik formlarını doldurarak; profesör ve doçent kadrolarına başvuracaklar 2 adet vesikalık fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, diploma ve öğrenim durumunu gösterir belge ile Profesörler 6, Doçentler ve Yardımcı Doçentler 4 nüsha olarak hazırlayacakları yayın dosyalarını bu amaca uygun kutu içerisinde bir dilekçe ile birlikle teslim edeceklerdir. Posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. İLAN OLUNUR.


 
 
 


AÇIKLAMALAR 'Tıp Fakültesine atanacak olan Yrd.Doçent, Doçent ve Profesörlerin Üniversitemiz tarafından verilen "Eğiticilerin Eğitimi" belgesine sahip olmaları gerekir. Bu eğitimi almamış olanlar. Rektörlüğümüz Yazı işlen Müdürlüğüne başvurdukları takdirde kendileri için eğitim programj düzenlenecektir 1. Ders verebilecek düzeyde ingilizce bildiğini Üniversitemizin ilgili komisyonlarınca yapılmış sınavla kanıt lamış olmak. 2. Pediatrik Nöroloji alanında deneyimli olmak. 3. Çocuk Ürolojisi Belgesi olmak, Laparoskopık Cerrahide deneyimli olmak. 4. Uro-Onkoloji konusunda deneyimli olmak. 5. Çocuk Ürolojisi belgesi olmak 6. Avrupa Çocuk Cerrahisi yeterlilik belgesi olmak. 7. Endo-üroloji konusunda deneyimli olmak. 8. Histoloji ve Embriyoloji alanında deneyimli olmak 9. Kimya Eğitimi alanında doktorası olmak. KOŞULLARI ARANACAKTIR.

>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS'YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!


Son Güncelleme: 01.10.2012 00:11
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner389

banner394