GÜNÜN MANŞETLERİ

Ege Üniversitesine Öğretim Görevlisi Alımı(22 Ekim 2012)

      EGE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN   DUYURU   Üniversitemize bağlı birimlere, 2547 Sayılı Kanunun ilgili maddeleri ve 31.

banner396
Ege Üniversitesine Öğretim Görevlisi Alımı(22 Ekim 2012)

 

 

 

EGE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

 

DUYURU

 

Üniversitemize bağlı birimlere, 2547 Sayılı Kanunun ilgili maddeleri ve 31.07.2008 tarih ve 26953 – 19.09.2009 tarih ve 27354 sayılı Resmi Gazetelerde yayımlanan “Öğretim Üyesi...


  


 


EGE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN


 


DUYURU


 


Üniversitemize bağlı birimlere, 2547 Sayılı Kanunun ilgili maddeleri ve 31.07.2008 tarih ve 26953 – 19.09.2009 tarih ve 27354 sayılı Resmi Gazetelerde yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Naklen veya Açıktan Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümleri uyarınca açıktan veya naklen Araştırma Görevlisi alınacaktır.


 


Müracaatta İstenen Belgeler ;


 


İlan edilen kadrolara başvurmak isteyen adaylar;


 


- Başvuru Dilekçesi ,


 


- İş Talep Formu, (http://www.personeldb.ege.edu.tr/index.php?lid=1&SayfaID=690&cat=details)


 


- Özgeçmiş,


 


- Lisans Mezuniyet Belgesi,


 


- Lisans Transkript Belgesi,


 


- ALES Belgesi,


 


- Yabancı Dil Belgesi,


 


- 1 adet Vesikalık Fotoğraf (Son altı ay içinde çekilmiş),


 


- İlan edilen kadroya bağlı olarak yüksek lisans veya doktora belgesi örneği


 


ile birlikte ilgili birimlere ilan süresi içerisinde şahsen veya posta yoluyla başvurulabilir. (Süresi içinde yapılmayan başvurular, eksik belgeli dosyalar ile yapılan başvurular ve postada meydana gelen gecikmeler dikkate alınmayacaktır.)


 


* Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin onaylanmış olması şarttır.


 


* İnternet üzerinden yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.


 


* Başvurular müracaat edilen kadronun bulunduğu Fakülte Dekanlıklarına / Yüksekokul ve Enstitü Müdürlüklerine yapılacaktır.


 


* Ön değerlendirme ve Giriş Sınav sonuçları http://www.ege.edu.tr adresinde yukarıda belirtilen tarihlerde yayınlanacaktır.


 

 

-Tekstil Teknolojisi Anabilim Dalı Sanayi Programında doktora yapıyor olmak. -2547 Sayılı Kanunun 50/d maddesi uyarınca.

Araştırma Görevlisi

1

05 Kasım 2012


EGE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDENDUYURU Üniversitemize bağlı birimlere, 2547 Sayılı Kanunun ilgili maddeleri ve 31.07.2008 tarih ve 26953 – 19.09.2009 tarih ve 27354 sayılı Resmi Gazetelerde yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Naklen veya Açıktan Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümleri uyarınca açıktan veya naklen Uzman alınacaktır. Müracaatta İstenen Belgeler ;İlan edilen kadrolara başvurmak isteyen adaylar;- Başvuru Dilekçesi ,- İş Talep Formu, (http://www.personeldb.ege.edu.tr/index.php?lid=1&SayfaID=690&cat=details)- Özgeçmiş,- Lisans Mezuniyet Belgesi,- Lisans Transkript Belgesi,- Yabancı Dil Belgesi,- 1 adet Vesikalık Fotoğraf (Son altı ay içinde çekilmiş),- İlan edilen kadroya bağlı olarak yüksek lisans veya doktora belgesi örneği,- Tecrübe Belgesi ile birlikte ilgili birimlere ilan süresi içerisinde şahsen veya posta yoluyla başvurulabilir. (Süresi içinde yapılmayan başvurular, eksik belgeli dosyalar ile yapılan başvurular ve postada meydana gelen gecikmeler dikkate alınmayacaktır* Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin onaylanmış olması şarttır.* İnternet üzerinden yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.* Başvurular müracaat edilen kadronun bulunduğu Fakülte Dekanlıklarına / Yüksekokul ve Enstitü Müdürlüklerine yapılacaktır.* Ön değerlendirme ve Giriş Sınav sonuçları http://www.ege.edu.tr adresinde yukarıda belirtilen tarihlerde yayınlanacaktır 

 

Kimya Mühendisliği alanında Yüksek Lisans yapmış Olmak ve Aletli Analiz (GC, GC-MS, HPLC, FTIR, UV, DSC, TGA) cihazlarını kullanma konusunda 2 yıl deneyimli olmak.

Uzman

1

05 Kasım 2012

>>2016 KPSS'YE GİRECEK LİSE ÖNLİSANS ADAYLARI DİKKAT!!!

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner341

banner388