Afyon Kocatepe Üniversitesine Öğretim Görevlisi Alımı (11 Eylül 2012)

T.

Afyon Kocatepe Üniversitesine Öğretim Görevlisi Alımı (11 Eylül 2012)

T.

11 Eylül 2012 Salı 18:30
Afyon Kocatepe Üniversitesine Öğretim Görevlisi Alımı (11 Eylül 2012)

T.C. AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemizin birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri ile “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Naklen veya Açıktan Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş...


T.C. AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDENÜniversitemizin birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri ile “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Naklen veya Açıktan Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümlerine göre öğretim görevlisi alınacaktır. Başvurular Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta yoluyla yapılacaktır. Adaylar ilan edilen kadrolardan yalnızca bir tanesine müracaat edebilirler. Ön değerlendirme ve değerlendirme sonuçları Üniversitemiz WEB sitesinde (www.aku.edu.tr) yayımlanacak olup ayrıca tebligat yapılmayacaktır. 

Fakültelerin işletme bölümü mezunu olmak, alanında yüksek lisans yapmış olmak ve ilgili dereceye atanabilme şartlarına sahip olmak.

Öğretim Görevlisi

1

25 Eylül 2012

 

Fakültelerin Okul öncesi Öğretmenliği veya Çocuk Gelişimi ve Öğretmenliği mezunu olmak. Alanında en az 2 yıl tecrübeli olmak ve belgelemek. En az 1 yıl eğitim-öğretim tecrübesine sahip olmak.

Öğretim Görevlisi

1

25 Eylül 2012

 

Fakültelerin Fizik Bölümü mezunu olmak. Atom ve Molekül Fiziği Anabilim Dalında yüksek lisans yapmış olmak.

Öğretim Görevlisi

1

25 Eylül 2012

 

Fakültelerin Okul Öncesi Öğretmenliği veya Çocuk Gelişimi ve Öğretmenliği mezunu olmak. Alanında en az 2 yıl tecrübeli olmak ve belgelemek.En az 1 yıl eğitim-öğretim tecrübesine sahip olmak.

Öğretim Görevlisi

1

25 Eylül 2012

 

İşletme A.B.D.da yüksek lisans yapmış olmak.

Öğretim Görevlisi

1

25 Eylül 2012

 

Fakültelerin Otomotiv Öğretmenliği, Otomotiv Mühendisliği, Motor Öğretmenliği Bölümlerinden birinden mezun olmak. Alanında yüksek lisans yapmış veya alanında en az 2 yıl tecrübeli olmak ve bunu belgelemek.

Öğretim Görevlisi

1

25 Eylül 2012

 

Fakültelerin Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olmak

Öğretim Görevlisi

1

25 Eylül 2012


T.C. AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDENÜniversitemizin birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri ile “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Naklen veya Açıktan Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümlerine göre uzman alınacaktır. Başvurular Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta yoluyla yapılacaktır. Adaylar ilan edilen kadrolardan yalnızca bir tanesine müracaat edebilirler. Ön değerlendirme ve değerlendirme sonuçları Üniversitemiz WEB sitesinde (www.aku.edu.tr) yayımlanacak olup, ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
 

Halı Kilim ve Kumaş Desenleri Anasanat Dalında yüksek lisans yapmış olmak.

Uzman

1

25 Eylül 2012

 

Hemşirelik lisans mezunu olmak, Cerrahi Hastalığı Hemşireliği alanında yüksek lisans yapmış olmak, Alanında en az beş yıl deneyimli olmak ve belgelemek.

Uzman

1

25 Eylül 2012
Son Güncelleme: 11.09.2012 18:30
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.