Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Öğretim Elemanı Alım İlanı(9 Ekim 2012)

  T.

banner396

Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Öğretim Elemanı Alım İlanı(9 Ekim 2012)

  T.

09 Ekim 2012 Salı 15:03
Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Öğretim Elemanı Alım İlanı(9 Ekim 2012)

 

T.C. ADANA BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

 

Üniversitemiz birimlerinde boş bulunan Öğretim elemanı kadrolarına 31.07.2008 gün ve 26953 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Öğretim Üyesi dışındaki Öğretim elemanı kadrolarına naklen...


 T.C. ADANA BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN


 


Üniversitemiz birimlerinde boş bulunan Öğretim elemanı kadrolarına 31.07.2008 gün ve 26953 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Öğretim Üyesi dışındaki Öğretim elemanı kadrolarına naklen veya açıktan atamalarda uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş sınavlarına ilişkin usul ve esaslar hakkındaki yönetmelik ile bu yönetmelikte değişiklik yapan 19.09.2009 gün ve 27354 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan yönetmelik hükümleri çerçevesinde öğretim elemanı alınacaktır.


 


MUAFİYETLER


 


Doktorasını tamamlamış olanlar ile halen öğretim elemanı kadrosunda bulunanlar veya öğretim elemanı kadrolarından ayrılanlar için merkezi sınav (ALES); şartı aranmaz.


 


GENEL ŞARTLAR


 


a) 2547 sayılı Kanun ve ilgili yönetmelik esasları ile 657 Sayılı Devlet Memurları Kanun’un 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak.


 


b) Öğretim Üyesi dışındaki öğretim elemanı kadrolarına naklen veya açıktan yapılan her türlü atamada ALES’den (Mezun olunan alanda) en az 70 (Yetmiş) (3 yıl geçerliliği bulunan) , ÖSYM tarafından yapılan KPDS veya ÜDS en az 50 puan veya eşdeğerliliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen bir sınavdan bu puan muadili bir puan almış olmak


 


c)


 


Diploma veya geçici mezuniyet belgesinin onaylı sureti ve mezuniyet transkriptleri (yabancı yükseköğretim kurumu mezunlarının diplomalarının Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca denkliğini gösteren onaylı belge).


 


Not: Şahsen başvurularda belgelerin aslı ibraz edilecek, fotokopileri alınıp onaylanacaktır.


 


d) Erkek adayların askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu gösterir belge)


 


e) Lisans ve Transkript Belgesi


 


f) İlan edilen alanlara, belirtilen kadro dereceleri itibariyle atanabilecekler başvuracaktır.


 


g) Hizmet Belgesi (Halen bir kamu kurumunda çalışıyor olanlar veya ayrılmış olanlar getireceklerdir.)


 


ÖZEL ŞARTLAR


 


UZMAN


 


-En az lisans mezunu olmak


 


-Belgelendirmek kaydıyla alanlarında en az iki yıl tecrübeli olmak


 


BAŞVURU


 


a) Adaylar Başvuru formunu web http://www.adanabtu.edu.tr adresinden alarak şahsen veya postayla başvuracaklardır.


 


b) Başvuru süresi, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) gündür. Süresi içinde yapılmayan başvurulardan, eksik belgeli başvurulardan ve postada meydana gelen gecikmelerden Üniversitemiz sorumlu değildir.


 


c) Ön değerlendirme ve değerlendirme sonuçları web http://www.adanabtu.edu.tr adresinden ilan edilecek olup adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.


 
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü lisans mezunu olup, Bilgisayar veya Bilişim Sistemleri konusunda Yükseklisans yapmış ve bu alanda 5 yıl tecrübe sahibi olmak.

Uzman

1

23 Ekim 2012

>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS'YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!


Son Güncelleme: 09.10.2012 15:03
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner389

banner394