5 Üniversite 30 Akademik Personel Alacak

Devlet Personel Başkanlığında ilanlarını yayımlayan 5 Üniversite toplamda 30 akademik personel alacak.

banner396

5 Üniversite 30 Akademik Personel Alacak

Devlet Personel Başkanlığında ilanlarını yayımlayan 5 Üniversite toplamda 30 akademik personel alacak.

12 Mayıs 2016 Perşembe 00:09
5 Üniversite 30 Akademik Personel Alacak
Devlet Personel Başkanlığında ilanlarını yayımlayan 5 Üniversite toplamda 30 akademik personel alacak. 

Iğdır Üniversitesi, Harran Üniversitesi, Bingöl Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi ve Abdullah Gül Üniversitesi 12 Mayıs 2016 tarihinde Devlet Personel Başkanlığında akademik personel alımı ilanlrını yayımladılar. İlanlar ise şöyle;

Iğdır Üniversitesi 2 Akademik Personel Alımı 

Üniversitemize aşağıda unvanı, derecesi ve niteliği belirtilen kadrolara: 2547 sayılı kanunun 23. Maddesi ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göre asgari şartları sağlayan öğretim Üyesi alınacaktır.


*Yardımcı Doçent kadrolarına başvuracak adayların; başvurmak istedikleri birim ve anabilim dallarını belirten dilekçelerine özgeçmişlerini, doktora belgelerinin onaylı fotokopisini, 2 adet fotoğraflarını, nüfus cüzdanlarının onaylı fotokopilerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını içeren 4 (dört) takım dosya ekleyerek ilgili fakülte dekanlıklarına başvurmaları,

*Yardımcı doçent adaylarının 2547 sayılı kanunun 23. maddesinin b/2 fıkrası ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmenliğinin 6. maddesine göre yabancı dil sınavlarına girmeleri, Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylandığına dair belge eklemeleri, Adayların bilimsel çalışma ve yayınlarının eğitim-öğretim faaliyetlerini yönetimlerinde biten ve devam eden doktora çalışmalarının listesini içeren birer CD’yi dosyalarına eklemeleri gerekmektedir.

*Yapılan müracaatlarda belirtilen şartları taşımayan, eksik belgeli dosyalar ve süresi içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

*Başvurular, ilanın Resmi Gazetede yayınlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) gün içerisinde yapılacaktır.

* Adayların yabancı dil sınavları tarihi daha sonra www.igdir.edu.tr adresinde yayınlanacaktır.

Kılavuz İçin Tıklayınız. 

Harran Üniversitesi 10 Akademik Personel Alımı

Yayımlanan ilan Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesinde yayımlandı. Yayımlanan ilana başvurular 12 Mayıs 2016 tarihinde başladı ve başvurular 26 Mayıs 2016 tarihinde sona erecektir. 

Kılavuz İçin Tıklayınız. 

Bingöl Üniversitesi 12 Akademik Personel Alımı

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine; 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesi ile 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu Kanuna dayalı olarak çıkartılan ilgili yönetmelik hükümleri doğrultusunda öğretim üyesi alınacaktır. Ayrıntılı bilgi Üniversitemiz (www.bingol.edu.tr) web sayfasının duyurular kısmında mevcuttur.

Kılavuz İçin Tıklayınız.

Atatürk Üniversitesi 5 Akademik Personel Alımı 

Üniversitemize bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere, 2547 Sayılı Kanunun ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır. Müracaat edecek adayların devlet hizmetine girmede aranılan genel şartlara haiz olmaları gerekmektedir.

Kılavuz İçin Tıklayınız. 

Abdullah Gül Üniversitesi 1 Akademik Personel Alımı 

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimine öğretim üyesi alınacaktır. Müracaatlar ve Atamalar; 2914 sayılı Yükseköğretim Personel Kanunu, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri gereğince yapılacaktır. İlanla ilgili tüm bilgilere Üniversitemizin www.agu.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

Kılavuz İçin Tıklayınız.>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS'YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!


Son Güncelleme: 12.05.2016 00:27
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner389

banner394