CTE'den Duyuru: Tabip ve Diş Tabibi Ataması

CTE'den Tabip ve Diş Tabibi temini hakkında son dakika açıklaması geldi. Yapılan açıklamada 2018/1 ile yerleşen adayların atama duyurusuna yer verildi.

CTE'den Duyuru: Tabip ve Diş Tabibi Ataması

CTE'den Tabip ve Diş Tabibi temini hakkında son dakika açıklaması geldi. Yapılan açıklamada 2018/1 ile yerleşen adayların atama duyurusuna yer verildi.

09 Mayıs 2018 Çarşamba 10:17
CTE'den Duyuru: Tabip ve Diş Tabibi Ataması

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünden bir son dakika açıklaması yapıldı.

CTE resmi internet sayfası aracılığıyla yapılan son dakika açıklamasında 2018/1 ilk defa ve yeniden atama kurası ile kuruma atanan tabip ve diş tabibi unvanlı sağlık personelinin atama işlemlerinin tamamlanması için duyuruya yer verildi.

Yayımlanan duyuru şu şekilde;

Kura sonrasında Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü taşra teşkilatı kadrolarına yerleşen adayların atama işlemlerinin tamamlanması için aşağıda belirtilen atamaya esas belgelerini; 18/05/2018 tarihine kadar Adalet Bakanlığı, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü, Emniyet Mahallesi, Mevlana Bulvarı No:36 HSYK Binası Kat: 11 Büro: 1112 Yenimahalle/ ANKARA adresinde olacak şekilde kargo ile gönderecekler ya da elden teslim edeceklerdir. Evrakların eksik gönderilmesinden ilgililer sorumlu olup, Genel Müdürlüğümüz sorumlu olmayacaktır.

İSTENİLECEK BELGELER:

  • Adli sicil kayıt belgesi,
  • Erkek adaylar için askerlik durum belgesi, (Askerlikle ilgisi bulunmamak, Askerlik çağına gelmemiş bulunmak, Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak ),
  • Adalet Bakanlığı Memur, Sınav-Atama ve Nakil Yönetmeliğinin 6-18/c maddesinde bulunan şartları taşıdığını belgeleyen, Sağlık Bakanlığına bağlı tam teşekküllü Devlet hastanelerinden alacakları sağlık kurulu raporu,
  • İki adet 6X9 cm renkli ve son altı ay içerisinde çekilmiş fotoğraf,
  • Mal bildirim beyannamesi (Ek-2),
  • Diğer kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapmakta iken görevlerinden ayrılmış olanların, en son çalıştıkları kurumlarından alacakları onaylı hizmet cetveli,
  • Beyan dilekçesi
  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendine eklenen 8. alt bent (Ek: 3/10/2016-KHK-676/74 md.) “Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak” hükmü gereği kura sonucu yerleşen adayların güvenlik soruşturmaları yapılacaktır. Adaylar Ek-1'de yer alan çıktısını alabilecekleri “Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formunu” doldurup üç nüsha, fotoğraflı, ıslak imzalı olarak vukuatlı nüfus kayıt tablosu ile birlikte Genel Müdürlüğümüze göndermeleri gerekmektedir. Bu formu göndermeyenlerin veya güvenlik soruşturması olumsuz sonuçlananların ataması yapılmayacak olup atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilecektir.

Yerleştirme sonuçları www.cte.adalet.gov.tr adresinde ilan edilecektir.

KPSSCAFE.COM.TR  |ANKARA

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.