Türk Patent Enstitüsü Sözleşmeli Personel Alım İlanı (26 Şubat 2013)

  TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜNDEN 657 SAYIU DEVLET MEMURLARI KANUNUNUN 4/B MADDESİNE GÖRE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALINACAKTIR.

banner396

Türk Patent Enstitüsü Sözleşmeli Personel Alım İlanı (26 Şubat 2013)

  TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜNDEN 657 SAYIU DEVLET MEMURLARI KANUNUNUN 4/B MADDESİNE GÖRE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALINACAKTIR.

26 Şubat 2013 Salı 15:27
Türk Patent Enstitüsü Sözleşmeli Personel Alım İlanı (26 Şubat 2013)

 

TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜNDEN 657 SAYIU DEVLET MEMURLARI KANUNUNUN 4/B MADDESİNE GÖRE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALINACAKTIR.

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre istihdam edilmek üzere aşağıda öğrenim ve bölümü belirtilen 3...


 TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜNDEN 657 SAYIU DEVLET MEMURLARI KANUNUNUN 4/B MADDESİNE GÖRE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALINACAKTIR.657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre istihdam edilmek üzere aşağıda öğrenim ve bölümü belirtilen 3 Büro Personeli pozisyonuna "Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar* çerçevesinde Enstitümüzce yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) (B) grubu puanı esas alınmak suretiyle yerleştirme yapılacaktır.


POZİSYON

ÖĞRENİM

BÖLÜM

ALINACAK PERSONEL ADEDİ

Büro Personeli

Önlisans

İnternet ve Ağ Teknolojileri/ Bilgi Güvenliği Teknolojisi/ Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri. Bilgi Sistemleri veTeknolojileri, BilgisayarTeknolojileri ve Yönetimi, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Donanımı, Bilgisayar Teknolojileri veBilişim Sistemleri/ Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programcılığı (internet). Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, WebTeknolojileri ve Programlama/ Bilgi İşlem, Bilgisayar Operatörlüğü, Bilgisayar Operatörlüğü ve Teknikerliği,Bilişim-Yönetim, BilgisayarTeknolojileri ve Yönetimi, Bilgisayar/ Bilgi Yönetimi, Bilgi Yönetimi (internet) önlisans programlannın birinden mezun olmak.

3
ADAYLARDA ARANILAN ŞARTLAR (GENEL ŞARTLAR)a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin (A) bendinde belirtilen şartları taşımak,b) 2012 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı sonucunda KPSSP93 puan türünden asgari 80 puana sahip olmak,c) Devamlı olarak görev yapmasına engel olabilecek, daimi vücut yada akıl hastalığı ile vücut sakatlığı yada özrü bulunmamak,ç) Son başvuru tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmak zorunludur. (ÖZaŞART)a) Önlisans mezunu adayların yukarıda belirtilen bölümlerden mezun olması.BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ, ZAMANI VE DİĞER HUSUSLAR1) Başvuru yukarıda belirtilen özel ve genel şartları taşıyan adaylar tarafından, ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde elektronik ortamda Enstitümüz resmi internet sitesinde (www.tpe.gov.tr) duyurular bölümünde yayımlanan form, eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurularak yapılacaktır.
2) Sadece internetten yapılan başvurular geçerli olup. Enstitümüze elden veya posta yoluyla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.
3) Güvenlik soruşturması olumsuz neticelenen ve/veya başvuru ve işlemleri sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu veya eksik evrak verdiği sonradan tespit edilenler ile istenilen belgeleri ibraz edemeyenlerin müracaatları geçersiz sayılacak, yerleştirmeleri yapılmış olsa dahi iptal edilecektir. Bu durumdaki adaylar hiçbir hak talep etmeyecek ve haklarında genel hükümlere göre yasal işlem yapılacaktır.
BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE YERLEŞTİRME İŞLEMİ1) Süresi içerisinde başvuruda bulunan ve gerekli şartlan sağlayan adaylar, başvuru süresi bittikten sonra 2012 yılı KPSS puanı esas alınmak suretiyle en yüksek puandan başlamak üzere sıralamaya tabi tutulacaktır.2) Puan eşitliği halinde sırasıyla yaşı büyük olana, bunun da aynı olması halinde mezuniyet tarihi itibarıyla önce mezun olanlara öncelik tanınacaktır.3) ilan edilen pozisyon sayısı kadar belirlenen asil ve yedek adayların listesi Enstitümüzün resmi internet sitesinde (www.tpe.gov.tr) ilan edilecek, adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.4) Yedek adayların atanma hakları, yerleştirme sonuçlarının ilan edildiği tarihten itibaren yılsonuna kadar geçerlidir. Yerleştirilmeye hak kazanan asil ve yedek adaylardan belgelerini Enstitümüze ibraz etmeyen veya görevine hiç başlamayan ya da başladıktan sonra görevinden istifaen ayrılan adaylann yerine sırasıyla yedekleri çağırılacaktır.İlan olunur.Adres ve iletişim bilgileri Türk Patent Enstitüsü Personel Dairesi Başkanlığı Hipodrom Caddesi No:115 06330 Yenimahalle/ANKARATel: 0 (312) 303 13 60-61-62
>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS'YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!


Son Güncelleme: 26.02.2013 15:27
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner389

banner394