Trakya Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı(10 Ocak 2013)

    TRAKYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN   Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4.

banner396

Trakya Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı(10 Ocak 2013)

    TRAKYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN   Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4.

10 Ocak 2013 Perşembe 09:29
Trakya Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı(10 Ocak 2013)

 

 

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

 

Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin B fıkrasına göre istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel...


  TRAKYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN


 


Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin B fıkrasına göre istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alınacak olup, yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle yerleştirme yapılacaktır.


 

UN V ANİ

ADEDİ

ARANILAN NİTELİKLER

Sözleşmeli Personel (Hemşire)

8

-Hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak

Sözleşmeli Personel (Destek Personeli) 1

1

- Devlet Konservatuvarı Türk Halk Oyunları Bölümü lisans ve yüksek lisans mezunu olmak. - Türk Halk Oyunları 2. kademe antrenör ve Türk Halk Oyunları Jüri / Hakem Belgesine sahip olmak - Balkan ve Trakya Dansları alanında en az 5 yıl tecrübeli olmak


 ARANANILAN GENEL KOŞULLAR


 


1- Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,


 


2- Kamu haklarından mahrum bulunmamak,


 


3- Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere, ağır hapis veyahut 6 aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolanlı iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma. Devlet sırlarını açığa vurma suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak.


 


4- 657 Sayılı Kanunun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı ile özürlü bulunmamak.


 


5- Erkek adayların askerlikle ilişkisi bulunmaması.


 


6- Son 1 (bir) yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmesini tek taraflı feshetmemiş olmak.


 


7- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.


 


BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ, ZAMANI ve İSTENİLEN BELGELER


 


Adayların bu ilanın gazetede yayım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde;


 


1- Nüfus cüzdanı fotokopisi,


 


2- Diploma veya çıkış belgesinin fotokopisi,


 


3- 2012 KPSSP3 puanını gösteren belge,


 


4- Aranılan nitelikler bölümündeki belgeler,


 


5-1 adet fotoğraf ile birlikte Trakya Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir. (Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.)


 


2012 KPSS puan sıralamasından sonra alınmaya hak kazananların isimleri başvuru bitim tarihinden sonraki üç iş günü içerisinde www.trakya.edu.tr adresinde ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Alınmaya hak kazanan adaylar 15 gün içerisinde istenilen belgeleri tamamlayarak Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Bu süre içerisinde istenilen belgeleri tamamlayarak teslim etmeyen adaylar haklarını kaybederler.

>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS'YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!


Son Güncelleme: 10.01.2013 09:29
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner389

banner394