Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alacak

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü sözleşmeli personel alımına başvurular 05 Haziran 2015 tarihinde sona erecek.

banner396

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alacak

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü sözleşmeli personel alımına başvurular 05 Haziran 2015 tarihinde sona erecek.

26 Mayıs 2015 Salı 08:52
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alacak

Genel Müdürlüğümüze,

5431 sayılı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanununun 25 inci maddesi uyarınca aşağıdaki tabloda belirtilen nitelik ve sayıda İdari Hizmet Sözleşmeli (İHS) “Mühendis”  alınacaktır.

MÜRACAAT ETMEK  İSTEYENLERDE ARANILACAK ŞARTLAR

UNVANI

ARANAN NİTELİKLER

SAYI

STA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MÜHENDİS

 

En az dört yıllık eğitim veren yükseköğretim kurumlarının veya bunlara denkliği kabul edilen yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarının  ilgili  bölümlerindemezun  olmak.  KPSS  P-7 puan  türünden  70  ve  üzeri  puan  almış  olmak.  İngilizce dilinden, Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (2013 

Eylül, 2014 Nisan-Eylül, 2015 Nisan ve belirtilen yıllarda düzenlenen e-YDS) en az (C) düzeyinde puan almış olmak veya Ölçme Seçme ve Yerleştirme Başkanlığınca denkliği kabul edilen ulusal ve uluslararası düzeydeki sınavlardan bu puana  denk  puan  almış  olmak.  Adaylar  Kamu  Personeli Seçme Sınavı  (B)  grubu  puan  sırasına konulmak kaydıyla alım yapılacak her bir unvan için b pozisyon sayısının beş katına kadar çağırılacak adaylar arasından, Genel Müdürlükçe yapılacak sözlü sınav başarı sırasına göre atanır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 Kişi Bilgisayar Mühendisliği

 

 

2 Kişi Meteoroloji Mühendisliği

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İHS

Ücret (Brüt):

5 yıl üzeri mesleki tecrübeye sahip olanlar: 6.247.03 TL

2-5 yıl arası mesleki tecrübeye sahip olanlar: 5.781.58 TL

0-2 yıl arası mesleki tecrübeye sahip olanlar: 5.316.14 TL

Çalışılacak Yer:

Merkez-Ankara, Yurt içi temsilcilikler (İstanbul, Antalya

Nevşehir)


İSTENİLEN BELGELER

1.  Sivil   Havacılık   Genel   Müdürlüğü   http://web.shgm.gov.tr/tr/genel-duyurular/   web adresinden temin edilecek ve müracaat sahibi tarafından doldurulacak fotoğraflı "İş Talep Formu" ve

a. Bilgisayar Mühendisliği pozisyonuna başvuran adaylar için ayrıca belirtilen adreste ilan edilen form,

2.  T.C. kimlik numarası yazılı beyanı,
3.  Diploma veya mezuniyet belgesi örneği,
4.  Adli sicil beyanı,
5.  Görevini yapabilecek derecede sağlıklı bulunduğuna dair yazılı beyan,
6.  Alınan eğitimlere ilişkin sertifika örnekleri,
7.  KPSS belgesinin çıktısı,
8.  Yabancı dil belgesinin çıktısı
 
BAŞVURU

1.  Başvurular en geç 05 Haziran 2015 günü saat 16:00’a kadar “Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü,  İnsan  Kaynakları  Müdürlüğü  Gazi  Mustafa  Kemal Bulvarı  No:  128/A 06570 Maltepe/ANKARA” adresine şahsen veya son başvuru tarihinde Genel Müdürlüğümüze ulaşacak şekilde posta yolu ile yapılacaktır. Bu tarihten sonraki müracaatlar ve postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

2.  Güvenlik soruşturması olumsuz neticelenen ve/veya başvuru ve işlemler sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu veya eksik evrak verdiği sonradan tespit edilenler ile istenilen belgeleri ibraz edemeyenlerin müracaatları geçersiz sayılacak, yerleştirmeleri yapılmış olsa dahi iptal edilecektir. Bu durumdaki adaylar hakkında genel hükümlere göre yasal işlem yapılacaktır.

3.  Genel Müdürlüğümüz tarafından belirtilen nitelikteki İdari Hizmet Sözleşmeli personel alımı     ile     ilgili     her     türlü     duyuru     Sivil     Havacılık     Genel     Müdürlüğü (http://web.shgm.gov.tr/tr/genel-duyurular/)web adresinde yayımlanacaktır.

4.  Başvuru sahiplerince, başvuru işlemlerinin başlamasından Genel Müdürlük tarafından göreve başlatmaya ilişkin tebligat işlemleri tamamlanıncaya kadar herhangi bir hak veya alacak talebinde bulunulamaz.

DEĞERLENDİRME

Değerlendirme sonrasında sözlü mülakat tarihi ve mülakata katılmaya hak kazanan adaylar ile ilgili hususlar Genel Müdürlüğümüzün resmi internet sitesinde ilan edilecektir.


>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS'YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!


Son Güncelleme: 26.05.2015 08:59
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner389

banner394