Namık Kemal Üniversitesine Sözleşmeli Personel Alımı(21 Kasım 2012)

      NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN SÖZLEŞMELİ PERSONEL (657 SAYILI KANUNUNUN 4/B) ALIM İLANI   Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığında (giderleri Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı gelirlerinden karşılanmak.

banner396

Namık Kemal Üniversitesine Sözleşmeli Personel Alımı(21 Kasım 2012)

      NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN SÖZLEŞMELİ PERSONEL (657 SAYILI KANUNUNUN 4/B) ALIM İLANI   Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığında (giderleri Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı gelirlerinden karşılanmak.

21 Kasım 2012 Çarşamba 08:58
Namık Kemal Üniversitesine Sözleşmeli Personel Alımı(21 Kasım 2012)

 

 

 

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN SÖZLEŞMELİ PERSONEL (657 SAYILI KANUNUNUN 4/B) ALIM İLANI

 

Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığında (giderleri Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı gelirlerinden karşılanmak...


  


 


NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN SÖZLEŞMELİ PERSONEL (657 SAYILI KANUNUNUN 4/B) ALIM İLANI


 


Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığında (giderleri Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı gelirlerinden karşılanmak üzere) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar'da yer alan ek 2'inci maddenin (b) fıkrasına göre KPSS (B) gurubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyona toplam 1 adet sözleşmeli personel alınacaktır.


 


UNVANI ÖĞRENİM POZİSYON TOPLAM ARANAN NİTELİKLER


 


Mühendis Gıda Mühendisliği Bölümü Lisans mezunu olmak. 1 Hazır yemek sektöründe en az 10 yıl iş tecrübesine sahip olmak ve bunu belgelendirmek. Bir Üniversitede Gıda Mühendisi olarak en az 2 yıl çalışmış olmak ve bunu belgelendirmek. ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Temel Eğitimi Sertifikası, ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi iç Denetçi Eğitimi Sertifikası. TPM (Toplam Üretken Bakım) Katılım Belgesi, HACCP ve BRC (Gıda Güvenliği Yönetim Standartları) konularında Sertifika Sahibi olmak.


 


NOT: Aday ile hizmet sözleşmesi yapılacak olup, sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayın sözleşmeleri 1 (bir) ay içerisinde fesh edilecektir. Başvuracak adaylarda yukarda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen aşağıdaki genel şartlar aranır.


 


I-GENEL ŞARTLAR:


 


a) Türk vatandaşı olmak,


 


b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,


 


c) Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere, ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolaylı iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma Devlet sırlarını açığı vurma suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak,


 


d) Erkekler için askerlik durumu itibariyle; Askerlikle ilgisi bulunmamak, Muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,


 


e) 657 sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak,


 


f) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi gereğince, sözleşmeli olarak istihdam edilenler hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler


 


g) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmaları gerekmektedir.


 


II-BAŞVURU ŞEKLİ:


 


Adaylar müracaatlarını ilanın gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) Üniversitemiz Rektörlük Personel Daire Başkanlığına »şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Müracaat sonunda adayların beyan ettikleri Kamu Personeli Seçme Sınav Sonuçlan ÖSYM Başkanlığından Kurumumuz tarafından teyit edilecektir. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında Genel Hükümlere göre işlem yapılacaktır. Başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır. Sonuçlar KPSS puan sıralaması dikkate alınarak en geç 7 iş günü içinde www.nku.edu.tr. web adresinde yayınlanacaktır. Başarılı adayın listesi, işe başlamaları için gerekli evrak, başvuru zamanı ve yen ile ilgili bilgilerin www.nku.edu.tr adresinden takip edilmesi gerekmektedir, adaylara yazılı ya da sözlü ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.


 


III- BAŞVURULARININ DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:


 


KPSS (B) gurubu puan sıralamasıyla atanmaya hak kazanan adayın sonuç belgesi ÖSYM kayıtları ile kontrol edilecektir. Yanlış beyanda bulunanları başvuruları geçersiz sayılacaktır. Başvuru sonucunda atanmaya hak kazananların listesi www.nku.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Her kadronun iki katı kadar Yedek belirlenecektir. Asil kazananlardan atanmak üzere başvuru olmadığı takdirde ilan edilen Yedek kazananlardan sırası ile çağrılacaktır. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Atanmaya hak kazanan adayın sonuçlarının ilan edilmesinden itibaren 15 gün içerisinde istenilen belgeleri tamamlanarak Namık Kemal Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Bu süre içerisinde belgeleri tamamlayarak teslim etmeyen aday hakkını kaybeder.


 


IV- İSTENEN BELGELER:


 


- Nüfus Cüzdan fotokopisi.


 


- KPSS (B) gurubu sınav sonuç belgesi


 


- Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı sureti. (Ancak istenilen belgenin aslının getirilmesi halinde belgenin fotokopisi aslına uygunluğu kontrol edildikten sonra kurumumuzca tasdik edilecektir ve belgenin aslı sahibine iade edilecektir.)


 


- Erkeklerde askerlik durumunu gösterir belge.


 


- 2 adet Fotoğraf.


 


Adres: Namık Kemal Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı / Değirmenaltı Yerleşkesi /TEKİRDAĞ


 


Tel: 0282 250 14-02 0282 250 14-07 0282 250 14-08

>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS'YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!


Son Güncelleme: 21.11.2012 08:58
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner389

banner394