İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı (22 Eylül 2012)

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ 4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL İLANI 4/B (Sözleşmeli Personel) giderleri Özel Bütçeden karşılanmak üzere 657 sayıl) Devlet Memurları Kanununun 4.

İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı (22 Eylül 2012)

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ 4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL İLANI 4/B (Sözleşmeli Personel) giderleri Özel Bütçeden karşılanmak üzere 657 sayıl) Devlet Memurları Kanununun 4.

22 Eylül 2012 Cumartesi 17:53
İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı (22 Eylül 2012)

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ 4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL İLANI

4/B (Sözleşmeli Personel) giderleri Özel Bütçeden karşılanmak üzere 657 sayıl) Devlet Memurları Kanununun 4.maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06 1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye...


İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ 4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL İLANI4/B (Sözleşmeli Personel) giderleri Özel Bütçeden karşılanmak üzere 657 sayıl) Devlet Memurları Kanununun 4.maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06 1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslarda yer alan ek 2'inci maddenin (b) fıkrasına göre 2012 KPSS (B) gurubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonda sözleşmeli personel alınacaktır. 

UNVAN
ADET
ÖĞRENİM
ARANILAN NİTELİKLER
Nitelik Kodu
PSİKOLOG
1
LİSANS
Psikoloji Bolümü Lisans Mezunu olup. Uygulamalı Psikoloji alanında. Kariyer Danışmanlığı. Sağlık Danışmanlığı. İş Stresi. Stresle Baş Etme Becerileri ile ilgili Danışmanlık alanında en az bir (1) yıl supervlzyon eğitimi almış olduğunu belgelendirmek.
P1
PSİKOLOG
1
LİSANS
Psikoloji Bolümü Lisans mezunu olup. WISC-R (WechsIer Çocuklar için Zeka ölçeği) ve Çocuk Değerlendirme Paketi Eğitim Sertifikalarına sahip olmak
P2
 
 
 
 
PSİKOLOG
1
LİSANS
Psikoloji Bölümü Mezunu olup. Klinik Psikoloji Bölümünde Yüksek Lisans yapmış ve WISC-R(Wechsler Çocuklar için Zeka ölçeği) ile Çocuk çizimlerinin Projektıf Değerlendirilmesi Eğitim Sertifikalarına sahip olmak
P3
 
 
 
 
MÜHENDİS
2
LİSANS
Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bolumu mezunu olmak
M1
ODYOLOG
2
LİSANS
Lisans programından mezun olup. Odyoloji alanında Yüksek Lisans yapmış olmak
01
ARANILAN ŞARTLAR1- Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır.2- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.3- Tum pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati asmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dahil) şartını kabul etmek.4- 2012 yılında düzenlenen Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş ve (B) grubu KPSS-P3 puan türünden 60 ve üzerinde puan almış olmak.5- 5917 sayılı Kanunun 47. Maddesı'nin 5. Fıkrası a) 2 bendi gereğince. 4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken ıstifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler; fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl sure geçmeden başvuruda bulunamazlar.BAŞVURU ŞEKLİ:Adayların, ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gun içinde (mesai saati bitimine kadar) www.istanbul.edu.tr adresindeki Başvuru formunu eksiksiz doldurarak (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere Personel Daire Başkanlığınca onaylanmış) aşağıda belirtilen belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Müracaat sonunda adayların beyan ettikleri Kamu Personeli Seçme Sınav Sonuçlan ÖSYM Başkanlığından Kurumumuz tarafından teyit edilecektir. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında Genel Hukumlere"göre işlem yapılacaktır Sadece bir pozisyon için aranılan nitelik kodu belirtilerek başvuru yapılacaktır. Birden fazla başvuru yapıldığı'takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktırİSTENİLEN BELGELER:- Fotoğraflı Başvuru formu- Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi- Diploma veya mezuniyet belgesi aslı ve fotokopisi- 2012 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesiBAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:Başvurular Komisyon tarafından değerlendirildikten sonra sonuçlar en geç 7 iş günü içinde www.istanbul.edu.tr adresinde yayınlanacaktır Ataması yapılacak adayların listesi, işe başlamaları icın gerekli evraklar, başvuru zamanı ve yeri ile ilgili bilgilerin www.istanbul.edu.tr adresinden takıp edilmesi gerekmektedir. İlgililere yazılı ya da sözlü ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.- Başvuru ve atama işlemleri sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu veya herhangi bir şekilde gerçeği sakladığı tespit edilenlerin sözleşmesi yapılmaz Sözleşme yapılmış olsa dahi fesih edilir. Bu kişiler hiçbir hak talebinde bulunamaz-İlanda bulunmayan hükümler için genel mevzuat hükümleri geçerlidir.


Son Güncelleme: 22.09.2012 17:53
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.