İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı (17 Nisan 2013)

  İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ 4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL İLANI   Üniversitemiz Su Ürünleri Fakültesine bağlı Gökçeada Deniz Araştırmaları Biriminde görevlendirilmek üzere giderleri Özel Bütçeden karşılanarak 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun.

banner396

İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı (17 Nisan 2013)

  İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ 4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL İLANI   Üniversitemiz Su Ürünleri Fakültesine bağlı Gökçeada Deniz Araştırmaları Biriminde görevlendirilmek üzere giderleri Özel Bütçeden karşılanarak 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun.

17 Nisan 2013 Çarşamba 09:00
İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı (17 Nisan 2013)

 

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ 4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL İLANI

 

Üniversitemiz Su Ürünleri Fakültesine bağlı Gökçeada Deniz Araştırmaları Biriminde görevlendirilmek üzere giderleri Özel Bütçeden karşılanarak 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun...


 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ 4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL İLANI


 


Üniversitemiz Su Ürünleri Fakültesine bağlı Gökçeada Deniz Araştırmaları Biriminde görevlendirilmek üzere giderleri Özel Bütçeden karşılanarak 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4.maddesinin (B| fıkrasına göre Sözleşmeli Personel olarak istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslarda yer alan ek 2inci maddenin (b) fıkrasına göre 2012 KPSS (B) gurubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonda sözleşmeli personel alınacaktır.


 


UNVANI ADET ÖĞRENİM ARANILAN NİTELİKLER


MÜHENDİS 1 Su Ürünleri Fakültesi Mezunu olmak Amatör Denizcilik Belgesi, Gümüş Cankurtaran Belgesi ile 3 Yıldız Dalgıç Bröveye sahip olduğunu belgelendirmek


 


ARANILAN ŞARTLAR


 


1- Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır.


 


2- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.


 


3- Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmek.


 


4- 2012 yılında düzenlenen Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş ve IBI grubu KPSS-P3 puan türünden 60 ve üzerinde puan almış olmak,


 


5- 5917 sayılı Kanunun 47. Maddesi'nin 5. Fıkrası al 2 bendi gereğince, 4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler; fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar


 


BAŞVURU SEKLİ:


 


Adayların, ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde Imesai saati bitimine kadar) www.istanbul.edu tr adresindeki Başvuru formunu eksiksiz doldurarak (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere Personel Daire Başkanlığınca onaylanmış! aşağıda belirtilen belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Müracaat sonunda adayların beyan ettikleri Kamu Personeli Seçme Sınav Sonuçları ÖSYM Başkanlığından Kurumumuz tarafından teyit edilecektir Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında Genel Hükümlere göre işlem yapılacaktır Sadece bir pozisyon için aranılan nitelik kodu belirtilerek başvuru yapılacaktır. Birden fazla başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır.


 


İSTENİLEN BELGELER: İSTENİLEN BELGELER:


 


-Fotoğraflı Başvuru formu


 


-Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi


-Diploma veya mezuniyet belgesi aslı ve fotokopisi


-2012 KPSS (B| grubu sınav sonuç belgesi


 


BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:


 


Başvurular Komisyon tarafından değerlendirildikten sonra sonuçlar en geç 7 iş günü içinde www.istanbul.edu. tr adresinde yayınlanacaktır. Ataması yapılacak adayların listesi, işe başlamaları için gerekli evraklar, başvuru zamanı ve yeri ile ilgili bilgilerin www.istanbul.edu.tr adresinden takip edilmesi gerekmektedir, ilgililere yazılı yada sözlü ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.


 


* Başvuru ve atama işlemleri sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu veya herhangi bir şekilde gerçeği sakladığı tespit edilenlerin sözleşmesi yapılmaz. Sözleşme yapılmış olsa dahi fesih edilir. Bu kişiler hiçbir hak talebinde bulunamaz.


 


* İlanda bulunmayan hükümler için genel mevzuat hükümleri geçerlidir.

>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS'YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!


Son Güncelleme: 17.04.2013 09:00
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner389

banner394