İnönü Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı(20 Kasım 2012)

  İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TURGUT ÖZAL TIP MERKEZİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI   28 Haziran 2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine tabi 657 sayılı Devlet.

banner396

İnönü Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı(20 Kasım 2012)

  İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TURGUT ÖZAL TIP MERKEZİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI   28 Haziran 2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine tabi 657 sayılı Devlet.

20 Kasım 2012 Salı 09:03
İnönü Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı(20 Kasım 2012)

 

İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TURGUT ÖZAL TIP MERKEZİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

 

28 Haziran 2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine tabi 657 sayılı Devlet...


 İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TURGUT ÖZAL TIP MERKEZİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI


 


28 Haziran 2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine tabi 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre Üniversitemizin çeşitli birimlerinde görev yapmak üzere sözleşmeli personel istihdam edilecektir. Adaylar her bir unvan için 2012 yılı KPSS (B) gurubu puan sırası esas alınmak kaydıyla yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın aşağıda belirtilen pozisyonlarda 49 (kırk dokuz) adet sözleşmeli personel alınacaktır


 


 
UNVAN

SAYI

CİNSİYET

ARANAN NİTELİKLER

PUAN TÜRÜ

HEMŞİRE

40

E-K

4 yıllık sağlık yüksekokullarının hemşirelik veya sağlık memurluğubölümünden mezun olmak

2012 yılı KPSS(B)

EBE

1

E-K

4 yıllık sağlık yüksekokullannın ebelik bölü- münden mezun olmak

2012 yılı KPSS(B)

SAĞLIK FİZİKÇİSİ

1

E-K


1- Mühendislik fakültelerinin fizik mühendisliği bölümünden mezun olmak.2- Radyoterapi alanmda yüksek lisans yapmış olmak.3- En az 5 yıl yataklı tedavi kurumlarının radyoterap ünitesinde çalışmışolmak.2012 yılı KPSS(B)

TEKNİKER

1

E-K


1 - Meslek yüksekokulu teknik programlar bölümü endüstriyel elektronikprogramı mezunu olmak.2- Windows 7,Microsoft SQl Servis Eğitim Hastane Laboratuar PACS Bilgi Yönetim Sistem- leri Eğitimi sertifikalarına sahip olmak.3- Kalite Yönetim Sistemi Dokümantasyon Eğitimi ile iş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Sağlığı Eğitimi sertifikasına sahip olmak.4- En az 5 yıl yatak 1 ' tedavi kurumlarının bilgi işlem biriminde deneyim şahta olmak.2012 yılı KPSS(B)

SAĞLIK TEKNİKERİ

1

E-K


1- Sağlık hizmetten meslek yüksek okulu anestezi bölümünden mezun olmak.2-En az 400 adet nöroradyolojik işlemler (majör serebral vasküler) vakalara katılarak tecrübe sahibi olduğunu belirtir ve erişkin ve pediatn kalp damar cerrahisi vakalannda TOF,VSD.ASD,AV kanal defekti senning BT shunt, Glenn sfıunt, aort koarktasyonu gibi en az 700 vakanın anestezisinde ve cerrahisinde aktif olarak katılmış olmak.3-Yetişkin bireylerde ileri yaşam desteği eğitimi ve rever sal ajanların kullanımı eğitimi sertifikasına sahip olmak.2012 yılı KPSS{B)

DESTEK PERSONELİ

1

E-K


1- Sosyal bilimler meslek yüksek okulu halkla ilişkiler ve tamtım bölümü mezunu olmak.2- Çevre yönetimi, müşteri memnuniyet ve iş sağlığı ve güvenliği sertifikalarına sahip olmak.3- Üst düzey yönetta asistanlığı eğitimi almış olmak.4- En az 1 yıl, yataklı tedavi kurumlannın halkla ilişkiler biriminde deneyim sahibi olmak.2012 yılı KPSS(B)

* DESTEK PERSONELİ

1

E-K

1- Lise mezunu olmak 2- Bilgisayar isletmeni ve bilgisayarlı muhasebe sertifikalama sahip olmak. 3- En az 2 yıl, eğitim kurumlannın uzaktan eğitim sistemlen ile ilgili

2012 yılı KPSS(B)

BÜRO PERSONELİ

1

E-K


1- Bilgisayar mühendisliği bölümü mezunu olmak.2- Developıng Web Applications Using Microsoft Visual Studio sertifikasına sahip olmak.3- Depolama sistemleri destek, kurulum uzmanı ile SPARC sunucu yüksek seviye uygulama uzmanı sertitkalarına sahip olmak.4- En az 1 yıl, eğitim kurumlarının bilgi işlem bınminde deneyim sahibi olmak.2012 yılı KPSS(B)

BÜRO PERSONELİ

1

E-K


1-Lise mezunu olmak2- Bilgisayar isletmeni sertifikasına sahip olmak.3- Bilgisayar programcılığı. web tasanmı ile veritabanı uzmanlığı sertifikalanna sahip olmak.4- ntemet programcılığı (PHP) biliyor olmak5- En az 2 yıl, eğitim kurumlarının uzaktan eğitim sistemleri ile ilgili deneyim sahibi olmak.2012 yılı KPSS(B)

DESTEK PERSONELİ

1

E-K


1- Lise mezunu olmak.2- En az 8 yıl, eğitim kurumlannın bilgisayar labora- tuvan destek hizmetinde deneyim sahibi olmak.3- SPSS, ETA, MATLAB, LOGO programlannı iyi düzeyde biliyor olmak.2012 yılı KPSS(

 ADAYLARDA ARANAN DİĞER KOŞULLAR


 


1. Türk vatandaşı olmak.


 


2. 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak.


 


3. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.


 


4. Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya muaf olmak veya tecilli olmak


 


5. 657 Sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. ( Bu durum, memuriyete girişte tam teşekküllü hastanelerden alınacak raporla tespit olunur.) .


 


BAŞVURU YERİ, ŞEKLİ VE ZAMANI


 


Adayların bu ilanın gazetede yayım tarihinden itibaren 15 (on beş) iş günü içinde (mesai sonuna kadar), hangi pozisyona başvurduklarını belirten başvuru dilekçesi, özgeçmiş, mezuniyet belgesinin aslı veya sureti, nüfus cüzdanı fotokopisi ve 2012 KPSS sonuç belgesi ile inönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi İnsan Kaynakları Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.


 


BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:


 


(1) Yerleştirme sonuçları en geç 1 ( bir) hafta içerisinde www.inonu.edu.tr adresinde ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından ayrıca adaylara tebligat yapılmayacaktır.


 


(2) Sözleşmeli hemşire, ebe, sağlık fizikçisi, tekniker, sağlık teknikeri, destek personeli, büro personeli pozisyonlarına yerleştirilen adayların, sonuçlarının ilan tarihinden itibaren 15 (on beş) iş günü içinde aşağıda talep edilen belgelerle birlikte, İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi insan Kaynakları Müdürlüğüne şahsen başvurmaları gerekmektedir.


 


YERLEŞENLERDEN İSTENECEK BELGELER :


 


1-8 adet vesikalık fotoğraf,


 


2-Nüfus cüzdanının 2 adet fotokopisi,


 


3-Diplomanın aslı ve fotokopisi


 


4-SSK numarası (Daha önce çalışmış adaylardan talep edilmektedir)


 


5-Öz geçmişi


 


6-Mal Bildirim Beyannamesi Üniversitemiz yerleşkesindeki Garanti Bankasından açtırılan maaş hesabına ait hesap cüzdanının fotokopisi.


 


(3) Süresi içinde başvuru evraklarını tamamlamayan kişiler yerleştirme haklarını kaybetmiş olacaklardır.


 


(4) Her kadronun 1 (bir) katı kadar yedek kadro belirlenecektir. Asil kazananlardan başvuran olmadığı takdirde veya aranan şartları taşımadığı tespit edilenlerin yerine yedek kazananlardan sırasıyla yerleştirme yapılacaktır
>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS'YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!


Son Güncelleme: 20.11.2012 09:03
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner389

banner394