Hacettepe Üniversitesine Sözleşmeli Personel Alımı(9 Kasım 2012)

      HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN   Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin olarak 28 Haziran 2007 tarihli Resmi Gazete'de 26566 Sayı ile yayımlanan esasların Ek 2 Maddesi (b] bendinde belirtilen yönteme göre Üniversitemiz.

banner396

Hacettepe Üniversitesine Sözleşmeli Personel Alımı(9 Kasım 2012)

      HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN   Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin olarak 28 Haziran 2007 tarihli Resmi Gazete'de 26566 Sayı ile yayımlanan esasların Ek 2 Maddesi (b] bendinde belirtilen yönteme göre Üniversitemiz.

09 Kasım 2012 Cuma 08:58
Hacettepe Üniversitesine Sözleşmeli Personel Alımı(9 Kasım 2012)

 

 

 

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

 

Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin olarak 28 Haziran 2007 tarihli Resmi Gazete'de 26566 Sayı ile yayımlanan esasların Ek 2 Maddesi (b] bendinde belirtilen yönteme göre Üniversitemiz...


  


 


HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN


 


Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin olarak 28 Haziran 2007 tarihli Resmi Gazete'de 26566 Sayı ile yayımlanan esasların Ek 2 Maddesi (b] bendinde belirtilen yönteme göre Üniversitemiz Hastanelerinde görevlendirmek üzen Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşme personel alınacaktır.


 


POZİSYON SAYI


 


Hemşire 60


 


ARANILAN GENEL KOŞULLAR


 


(1) Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,


 


(2) Taksirli suçlar hariç olmak üzere; afta veya zaman aşımına uğramış yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adli sicilden çıkarılmış olsa bile, bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmamak,


 


(3) Erkek adaylar için askerlik hizmetini bilfiil tamamlamış olmak,


 


(4) 01.01.1975 ve sonrası doğumlu olmak,


 


(5) 657 sayılı Kanunun 53 maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilece vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak,


 


(6) Alım yapılacak branşta belirlenen fakülte veya yüksek okullardan mezun olmak,


 


(7) Hemşire pozisyonu için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmek,


 


(8) Şahsen yapılacak başvuru arasında başvuru yapılacak pozisyonla ilgili anlatılacak ve/veya gösterilecek çalışmc yerini ve koşullarını kabul etmek,


 


ÖNEMLİ NOT: 5917 sayılı Kanunun 47. maddesinin 5 fıkrası a (2) bendi gereğince, sözleşmeli (4/B) olarak istihdan edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.


 


ÖĞRENİMLE İLGİLİ KOŞULLAR


 


. Hemşire Pozisyonu için; Hemşirelikte 4 Yıllık Lisans ve Sağlık Memurluğu 4 Yıllık Lisans mezunu olmak.


 


BAŞVURU YERİ, ŞEKLİ ve ZAMANI


 


(1)Lisans mezunları için 2012 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türüne bakılacaktır. Adayların başvurularını C Katı insan Kaynakları Koordinatörlüğü'ne nüfus cüzdanı ve fotokopisi, diplomalarının aslı ve fotokopisi, KPSS sonuç belges (internet ortamında alınan sonuç belgesi yeterlidir), erkek adaylar için terhis belgesinin aslı ve fotokopisi ile birlikti gazetedeki ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde şahsen yapmaları gerekmektedir.


 


(2) Adayların posta yoluyla yapacakları başvurular kabul edilmeyecektir.


 


(3) Başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır.


 


(4) Sonuçlar KPSS puan sıralaması dikkate alınarak en geç 7 iş günü içinde www.hastane.hacettepe.edu.tr web adresinde yayınlanacaktır Sonuçların açıklanmasından itibaren en geç 10 iş günü içinde gelmeyen aday sayısı kadar yedekten KPSS puan sırasına göre aday davet edilecektir.


 


(5) Başarılı adayların listesi, işe başlamaları için gerekli evrak, başvuru zamanı ve yeri ile ilgili bilgilerin www.hacettepe. com.tr adresinden takip edilmesi gerekmektedir, adaylara yazılı ya da sözlü ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS'YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!


Son Güncelleme: 09.11.2012 08:58
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner389

banner394