Ege Üniversitesine Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin olarak 28 Haziran 2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete' de yayımlanan esaslar ve 06.

banner396

Ege Üniversitesine Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin olarak 28 Haziran 2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete' de yayımlanan esaslar ve 06.

10 Temmuz 2013 Çarşamba 00:36
Ege Üniversitesine Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin olarak 28 Haziran 2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete' de yayımlanan esaslar ve 06.06.1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar ile...


Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin olarak 28 Haziran 2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete' de yayımlanan esaslar ve 06.06.1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4.maddesinin (B) fıkrasına göre Üniversitemiz Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezinde istihdam edilmek üzere (giderleri Özel Bütçeden karşılanmak üzere) 1 Adet Hemşire ile (giderleri Döner Sermaye Bütçesinden karşılanmak üzere)1 Adet Tekniker ile 1 Adet Sağlık Teknikeri KPSS (B) grubu puan sırasına konulmak kaydıyla alım yapılacak, her bir unvan için aşağıda belirtilen boş sözleşmeli personel pozisyonunun yazılı ve / veya sözlü sınav yapılmaksızın puan sırasına göre sözleşmeli personel alınacaktır.

Unvanı
Adet
Aranan Nitelikler
Hemşire
1 Adet
4 yıllk Sağlık Yüksekokullarının Hemşirelik bölümü veya Hemşirelik Fakül- tesi mezunu oimak . ( Giderleri özel Bütçeden karşılanacaktır.
 
 
 
Unvanı
Adet
Aranan Nitelikler
Tekniker
1 .Adet
-Meslek Yüksek Okullarının Bilgisayar Programcılığı Bölümü mezunu olmak -2547 ve 657 sayılı kanuna tabi. personel programı çin entegrasyon , analiz yapmış olmak ve belgelendirmek. -MS- SQL veritabanına aktarım yapmış olmak. -HİTAP (Hizmet Takip Uygulaması) entegrasyonunu gerçekleştirmek ve bunları belgelendirmek . -Server ve veri Tabanı kurulumu, MS- SQL ve donanım ile ilgili eğitim alms olmak ve belgelendirmek. •Personel yazıkmı üzerine en az üc yıl deneyimli olmak ve bunu belgelendirmek. ¦Askerliğini yapmış olmak. - KPSS'den en az 70 puan almış olmak. {Giderleri Döner Sermaye Bütçesinden karşılanacaktır. )
Sağhk Teknikeri
1 Adet
Sağlık Meslek Yüksekokulu Anestezi Böl.Mez .Olmak . (Giderleri Döner Sermaye Bütçesinden karşılanacaktır. )
Genel Şartlar:a) Türk vatandaşı olmak,b) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48'incl maddesinde belirtilen şartları taşımak,c) Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak,d) 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,e) 2012 yılı KPSS (B) grubu sınavından KPSSP3, puanı esas alınacaktır.f) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan Emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,g) Başvuracak adayların durumunun; 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesinin "Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler." Hükmüne uygun olması gerekmektedirİstenilen Belgeler:1- Aranan nitelikler ve genel şartlar kısmında istenen belgeler2- Başvuru dilekçesi3- Öğrenim belgesi (Aslı veya onaylı fotokopisi)4- 2 adet fotoğraf5- 2012 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi6- Nüfus cüzdanı Fotokopisi7- Erkeklerde askerlik durumunu gösteren belgeİsteklilerin; İlanın gazete yayın tarihinden itibaren 15 gün içinde (mesai sonuna kadar) Üniversitemiz httD://www.eae.edu.tr adresinde bulunan örnek başvuru dilekçesi ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Eksik belge ibraz edenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir. İşe alınmaya hak kazananların isimlen, 2 iş günü içinde httD://www.ege.edu.tr adresinde ilan edilecektir. Yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın KPSS(B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle başarılı bulunduğu httD://www.eae.edu.tr adresinde ilan edilen adayların göreve başlatılabilmesi için, sonuçların ilanından itibaren en geç 3 iş günü içerisinde Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir. Müracaat sonunda adayların beyan ettikleri Kamu Personeli Seçme Sınav Sonuçları ÖSYM Başkanlığından Kurumumuz tarafından teyit edilecektir. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında Genel Hükümlere göre işlem yapılacaktır.Yapılacak değerlendirmelerde başarılı bulunarak göreve başlatılacak olanlar; sosyal güvenlik yönüyle, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar Kanunun 4/a hükümlerine tabı olacaklar ve istihdam edilecekleri birimlerde aynı sınıftaki diğer personelin tabı olduğu çalışma saat ve usulüne tabı olarak çalışacaklardır

>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS'YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!


Son Güncelleme: 10.07.2013 00:36
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner389

banner394