Cumhuriyet Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alacak

Cumhuriyet Üniversitesi sözleşmeli personel alımı için başvurular 25 Ocak 2015 tarihinde sona erecek.

banner396

Cumhuriyet Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alacak

Cumhuriyet Üniversitesi sözleşmeli personel alımı için başvurular 25 Ocak 2015 tarihinde sona erecek.

11 Ocak 2016 Pazartesi 00:59
305 Okunma
Cumhuriyet Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alacak
Cumhuriyet Üniversitesi sözleşmeli personel alımı için başvurular 25 Ocak 2015 tarihinde sona erecek.

Başvurularda KPSS B grubu puanına göre değerlendirme yapılacak.

İlan Bilgileri ve Gerekli Koşullar

Üniversitemiz Hastanesinde 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun   4. Maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere   06/06/1978 tarihli ve 7/15754 Sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) grubu puan sırası esas alınmak üzere aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.

                                         ALINACAK SÖZLEŞMELİ PERSONEL

 

ÜNVANI

 

ADEDİ

 

ARANILAN NİTELİKLER

Hemşire

3

-Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Fakülte veya Yüksekokullarının Hemşirelik lümü

Lisans Programından mezun olmak.

Sağlık Teknikeri

1

- Fizik Tedavi, Fizyoterapi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Hidroterapi önlisans

programlarının birinden mezun olmak

Tekniker

1

-İki Yıllık Meslek Yüksekokulların Teknik Programlarından mezun olmak

-Hastane sterilizasyon ünitelerinde kullanılan Tıbbi sterilizasyon cihazının kullanım ve teknik bakımı konularında Eğitim Sertifikasına sahip olmak

-3. Basamak Sağlık Kuruluşlarında en az 3 yıl sterilizasyon Teknisyeni olarak çalışmış olmak

(Sigorta kümü ve çalışma belgesi istenecektir)1-   Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 Sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır.

2-   2014 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmak, Lisans mezunlarında KPSSP3 puanları, önlisans mezunlarınında KPSSP93 puanları esas alınacaktır.

3-   Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

4-    Başvuracak  adayların  durumunun;  657  Sayılı  Devlet  Memurları  Kanununun  4/B  maddesinin  “Bu  şekilde  istihdam edilenler , hizmet  sözleşmesi  esaslarına  aykırı  hareket  etmesi  nedeniyle  kurumlarınca  sözleşmelerinin   feshedilmesi veya  sözleşme  dönemi   içerisinde   Bakanlar   Kurulu   Kararı   ile   belirlenen   istisnalar   hariç   sözleşmeyi   tek  taraflı feshetmeleri  halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe  kurumların  sözleşmeli  personel  pozisyonlarında  istihdam edilemezler . ’ ’  hükmüne uygun olması .

5-   Hemşirelerde nöbet tutma engeli bulunmamak,

6-   Gerçeğe aykırı belge verenler veya beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacak, atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecek, idare tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

7-   Müracaatlar ilanın gazetede yayımlandığı günden itibaren 15 gün içinde Cumhuriyet Üniversitesi resmi internet sayfası  www.cumhuriyet.edu.tr den ilan tarihi itibariyle temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte (belgelerin aslı görülerek Personel Dairesi Başkanlığınca onaylanmış) Personel Dairesi Başkanlığına  şahsen müracaat  etmeleri gerekmektedir. Posta , Fax ve internet kanalıyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

8-  Atanmaya hak kazanan adayların isimleri başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 3 (üç) iş günü içerisinde www.cumhuriyet.edu.tr adresinden ilân edilecektir. Bu ilân tebliğ mahiyetinde olacağından ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

İstenilen  Belgeler :

1)  Öğrenim Belgesi
2)  2014 KPSS sonuç belgesi
3)  Çalışma belgesi
4)  Sigorta döküm cetveli
5)  Başvuru formu

Cumhuriyet Üniversitesi sözleşmeli personel alımı için başvurular 25 Ocak 2015 tarihinde sona erecek.

>>2016 KPSS'YE GİRECEK ORTAÖĞRETİM ADAYLARI DİKKAT!!!

Son Güncelleme: 11.01.2016 01:03
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner389

banner394