Celal Bayar Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alacak

Celal Bayar Üniversitesi sözleşmeli personel alımına başvurular 17 Temmuz 2015 tarihinde sona erecek.

banner396

Celal Bayar Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alacak

Celal Bayar Üniversitesi sözleşmeli personel alımına başvurular 17 Temmuz 2015 tarihinde sona erecek.

03 Temmuz 2015 Cuma 08:58
900 Okunma
Celal Bayar Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alacak
T.C. CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ 4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM  İLANI

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek ve giderleri döner sermaye gelirlerinden karşılanmak üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslarda yer alan ek 2’nci maddenin  (b)  fıkrasına  göre  KPSS  (B)  grubu  puan  sıralaması  esas  alınmak suretiyle  aşağıda belirtilen pozisyonda sözleşmeli personel alınacaktır.NİTELİK

KODU

 

UNVANI

 

ADET

 

ARANILAN NİTELİKLER

 

 

 001

 

   
    Büro

Personeli

 

 

 1(bir)

Lisans zeyinde bir yükseköğretim kurumundan mezun olmak; Üniversite Bilgi Sistemi” konusunda geliştirilen programların test edilmesi ve geliştirilecek programların analizi ile personel otomasyonları konusunda en az 8 (sekiz) yıl tecrübesine sahip olmak ve bunu belgelendirmek; Güvenli Bilim Sertifikasına sahip olmak.


GENEL ŞARTLAR:

1- Başvuracak adaylarda yukarıda aranan niteliklerde belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanun’un 48. maddesinde belirtilen aşağıdaki genel şartlar aranır:

a) T.C. Vatandaşı olmak.
b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
c) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile: kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı   suçlar,   devlet   sırlarına   karşı   suçlar   ve   casusluk,   zimmet,   irtikâp,   rüşvet,   hırsızlık, dolandırıcılık,  sahtecilik,  güveni  kötüye  kullanma,  hileli  iflas,  ihaleye fesat  karıştırma,  edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.
d) Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
e) 657 Sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak.

2- 2014 yılı KPSS sınavına girmiş olmak. (Lisans mezunları için KPSSP3 puanı esas alınacaktır)
3- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
4-Adayların durumunun; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/B maddesi gereğince, “sözleşmeli olarak istihdam edilenler hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl geçmedikçe  kurumların  sözleşmeli  personel  pozisyonlarında  istihdam edilemezler.”  hükmüne uygun olması.

BAŞVURU ŞEKLİ VE YERİ:

Müracaatlar ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (mesai bitimine kadar) Üniversitemiz web sayfasından temin edilerek doldurulacak başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere) Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen  başvuru yapılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Adaylar sadece tek bir unvan için nitelik kodu belirterek başvuru yapacaklardır. Birden fazla nitelik kodlu  unvana  başvuru  yapıldığı  takdirde  her  iki  başvuru  da  geçersiz  sayılacaktır.  Başvuru  ve işlemler  sırasında gerçeğe  aykırı  beyanda bulunduğu  veya  eksik  evrak  verdiği  sonradan  tespit edilenler  ile  istenilen  belgeleri  ibraz  etmeyenlerin  müracaatları  geçersiz sayılacak,  atamaları yapılmış  olsa  dahi  iptal  edilecektir.  Gerçeğe aykırı  belge teslim  edenler hakkında  yasal  işlem yapılacaktır.

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLAR:


KPSS (B) grubu puan sıralamasıyla atanmaya hak kazanan adayların isim listeleri, işe başlamaları için gerekli evraklar ile evrakların teslim edileceği yer ve zaman başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 15 (onbeş) iş günü içerisinde  www.cbu.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Her kadronun 1 (bir) katı kadar yedek aday belirlenecektir. Asil kazananlardan süresi içerisinde başvuran olmadığı takdirde veya aranan şartları taşımadığı tespit edilenlerin yerine yedek kazananlardan sırasıyla yerleştirme yapılacaktır. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

İSTENİLEN BELGELER:


1- Fotoğraflı Başvuru Formu  (Üniversitemiz web sitesinde yayımlanan başvuru formu doldurulacaktır)
2- Öğrenim Belgesi (aslı veya onaylı sureti)
3- KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesinin internet çıktısı.
4- Nüfus cüzdanı fotokopisi.
5- Deneyim belgesi (Aranan niteliklerde deneyim şartı aranan pozisyona başvuracakların en az istenilen  süre  kadar,  istenilen  alanda  çalıştığını  gösterir çalıştıkları ya da  daha  önce  çalışmış oldukları kurumdan alınacak imzalı-onaylı resmi belgenin aslı.)
6- Aranan niteliklerde istenen diğer belgeler.(aslı yada onaylı sureti)

İletişim  Bilgileri :
   
Adres:  Celal  Bayar  Üniversitesi  Rektörlüğü  Personel  Daire  Başkanlığı  Muradiye Kampüsü 45140 Yunusemre/Manisa     Tel: 0 (236) 201 10 00  Web: www.cbu.edu.tr


>>2016 KPSS'YE GİRECEK ORTAÖĞRETİM ADAYLARI DİKKAT!!!

Son Güncelleme: 03.07.2015 09:02
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner389

banner394