Afyon Kocatepe Üniversitesine Sözleşmeli Personel Alımı(2 Kasım 2012)

      AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN   Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Araştırma ve Uygulama Hastanesi Sözleşmeli Personel (Hemşire) Alım İlanı   Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin olarak.

banner396

Afyon Kocatepe Üniversitesine Sözleşmeli Personel Alımı(2 Kasım 2012)

      AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN   Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Araştırma ve Uygulama Hastanesi Sözleşmeli Personel (Hemşire) Alım İlanı   Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin olarak.

02 Kasım 2012 Cuma 14:26
Afyon Kocatepe Üniversitesine Sözleşmeli Personel Alımı(2 Kasım 2012)

 

 

 

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

 

Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Araştırma ve Uygulama Hastanesi Sözleşmeli Personel (Hemşire) Alım İlanı

 

Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin olarak...


  


 


AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN


 


Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Araştırma ve Uygulama Hastanesi Sözleşmeli Personel (Hemşire) Alım İlanı


 


Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin olarak 28 Haziran 2007 tarihli Resmi Gazete'de 26566 sayı ile yayımlanan esasların Ek 2. Maddesi (b) bendinde belirtilen hükümlere göre Üniversitemiz Hastanesinde görevlendirilmek üzere Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.


 Unvanı

Aranılan Nitelikleri

Adedi

Hemşire

Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümü mezunu olmak ve KardiyoVasküler Cerrahi Servisinde en az 9 ay deneyimli olmak.

1

Hemşire

Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümü mezunu olmak, en az 3 yıl Ameliyathane hemşireliği deneyimi olmak.

1

Hemşire

Sağlık Yüksekokullarının Hemşirelik Bölümü mezunu olmak, Kalite Standartları, CPR ve diyabet konusunda eğitim almış olmak, 2 yıl anestezi yoğun bakım ve 5 yıl cerrahi servis deneyimine sahip olmak.

1

Hemşire

Sağlık Yüksekokullarının Hemşirelik Bölümü mezunu olmak, Diyabet uygulamaları, kişiler arası iletişim konusunda eğitim almış olmak.

1

Hemşire

Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümü mezunu olmak, Kan Transfüzyonu ve kişiler arası iletişim konusunda sertifikalı olmak. En az 3 yıl Kadın Hastalıkları ve Doğum Servisinde deneyimli olmak.

1

Hemşire

Sağlık Yüksekokullarının veya Sağlık Bilimleri Fakültelerinin Hemşirelik Bölümü mezunu olmak.

20

Hemşire

Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümü mezunu olmak.

5

 

TOPLAM:

30 BAŞVURU YAPACAK ADAYLARDA ARANAN KOŞULLAR


 


1- T.C. Vatandaşı olmak,


 


2- Kamu haklarından mahrum bulunmamak,


 


3-Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.


 


4- Erkek adayların, askerlik hizmetini yapmış veya muaf olması,


 


5- 657 sayılı Kanunun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.


 


6- Sınav tarihi itibariyle en az on sekiz (18) yaşını tamamlamış olmak,


 


7- 2012 yılı sonuçları açıklanmadığı için Lise mezuniyeti gerektiren kadrolara başvuruda 2010 KPSS sınavına, Lisans mezuniyeti gerektiren kadrolara başvuruda 2012 KPSS sınavına girmiş olmak,


 


8- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.


 


MÜRACAAT ŞEKLİ, YERİ ve ZAMANI


 


1- Adaylar, ilanın gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde (mesai bitimine kadar) müracaat edeceklerine dair dilekçesi, mezuniyet belgesi (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere) nüfus cüzdan fotokopisi ve ilgili (2010 - 2012 yılı) KPSS (B) grubu puan belgesi ile birlikte Afyon Kocatepe Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.


 


2- Bu ilanın yayımından önce yapılmış olan müracaatlar geçersizdir.


 


BAŞVURU ESNASINDA İSTENİLEN BELGELER


 


1- Başvuru dilekçesi (www.aku.edu.tr) adresimizden çıktı alınıp doldurulacaktır.


 


2- Öğrenim durumları itibariyle ilgili (2010 – 2012 yılı) KPSS (B) gurubu sınavından alınmış olan KPSS sonuç belgesi fotokopisi (Sonuç belgesi ÖSYM kayıtları ile kontrol edilecektir. Yanlış beyanda bulunanların başvuruları geçersiz sayılacaktır.)


 


3- Mezuniyet belgesi aslı veya onaylı sureti


 


4- Nüfus Cüzdanı fotokopisi aslı veya onaylı sureti


 


5- 2 adet fotoğraf


 


DEĞERLENDİRME VE SONUÇLARIN İLANI:


 


1- İlgili (2010 -2012 yılı) KPSS (B) grubu (lisans mezunları için KPSSP3 puan türü, sağlık meslek lisesi mezunları için KPSSP94 puan türü dikkate alınacaktır) puan sıralamasından sonra alınmaya hak kazananların ismi, Üniversitemizin web sayfasında (www.aku.edu.tr) ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ilgiliye ayrıca tebligat yapılmayacaktır.


 


2- Yerleştirilmeye hak kazanan adayların ilanı takip eden 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) aşağıda belirtilen belgelerle birlikte Afyon Kocatepe Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir.


 


ATAMASI YAPILACAK ADAYLARIN AŞAĞIDAKİ BELGELERİ HAZIRLAMALARI GEREKMEKTEDİR


 


1- Sabıka kayıt belgesi (Cumhuriyet Başsavcılığından)


 


2- Sağlık Kurulu Raporu (Tam teşekküllü hastaneden)


 


3- İkametgâh belgesi


 


4- Askerlikle ilişiğinin bulunmadığına dair belge (erkek adaylar için)


 


5- 8 adet fotoğraf


 


Bilgi için irtibat telefonu : 0 (272) - 444 03 03 dahili 11364 – 11365

>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS'YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!


Son Güncelleme: 02.11.2012 14:26
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner389

banner394