Adnan Menderes Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı(4 Ocak 2013)

  NİTELİK KODU ÜNVANI EGfTİM ADET ARANİLAN ÖZ NİTELİKLER AV01 AVUKAT LİSANS 1 ' Hukuk Fakültesi mezunu olmak ve bunu belgelendirmek.

banner396

Adnan Menderes Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı(4 Ocak 2013)

  NİTELİK KODU ÜNVANI EGfTİM ADET ARANİLAN ÖZ NİTELİKLER AV01 AVUKAT LİSANS 1 ' Hukuk Fakültesi mezunu olmak ve bunu belgelendirmek.

04 Ocak 2013 Cuma 08:47
Adnan Menderes Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı(4 Ocak 2013)

 
NİTELİK KODU

ÜNVANI

EGfTİM

ADET

ARANİLAN ÖZ NİTELİKLERAV01

AVUKAT

LİSANS

1

' Hukuk Fakültesi mezunu olmak ve bunu belgelendirmek. "Avukatlık Ruhsatnamesine sahip...


 

NİTELİK KODU

ÜNVANI

EGfTİM

ADET

ARANİLAN ÖZ NİTELİKLER

AV01

AVUKAT

LİSANS

1

' Hukuk Fakültesi mezunu olmak ve bunu belgelendirmek. "Avukatlık Ruhsatnamesine sahip olmak ve bunu belgelendirmek ' En az 2 yıl Serbest Avukat olarak çalışmış olmak ve iki yıl sigorta primi yatınlmış olmak ve bunu belgelemek. ' Yüksek Öğetim Kurumlarında kısmi veya tam zamanlı olarak çalışmış olmak ve bunu belgelemek. ' Hukuk Fakültesi tarafından düzenlenen en az 24 saatsüreli Kamu İhale Hukukuseminer programınakatılmış olmak ve bunu belgelendirmek. • 2012/KPSSP3 puantüründen en az 70 puanalmış olmak ve bunu belgelendirmek. ' Erkekadaylar için askerlikhizmetini tamamlamış olmak ve bunu belgelendirmek

HS01

HEMŞİRE

LİSANS

1

' Uygulama ve Araştırma Hastanelerinde çalışmış olmak ve bunu belgelendirmek. * Uygulama ve Araştırma Hastanelerinin Ameliyathane biriminde çalışmış olmak ve bunu belgelendirmek.

HS02

HEMŞİRE

SML

1

' Uygulama ve Araştırma Hastanelerinde en az 1 yıl çalışmış olmak ve bunu belgelendirmek. ' Uygulama ve Araştırma Hastanelerinin Dahili Yoğun Bakım Ünitesinde en az 1 yıl çalışmış olmak ve bunu belgelendirmek.

HS03

HEMŞİRE

LİSANS

1

' Uygulama ve Araştırma Hastanelerinde çalışmış olmak ve bunu belgelendirmek. " Uygulama ve Araştırma Hastanelerinin Acil Yoğun Bakım Ünitesinde çalışmış olmak ve bunu belgelendirmek.


   4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI NOT: Adaylarla hizmet sözleşmesi yapılacak olup, sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri 1 (bir) ay içerisinde fesh edilecektir.


 


I-GENEL ŞARTLAR:


 


1 - Başvuracak adaylarda yukarda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen aşağıdaki genel şartlar aranır:


 


a) Türk vatandaşı olmak,


 


b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,


 


c) Taksirli suçlar hariç olmak üzere; affa veya zaman aşımına uğramış, yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adli sicilden çıkarılmış olsa bile bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmamak,


 


d) 657 sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak,


 


e) Erkek adayların, muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf-askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,


 


2-2012 KPSS (B) Grubu sınavlarından Lisans mezunları için KPSSP3, Sağlık Meslek Lisesi mezunları için KPSSP94 puanı esas alınacaktır.


 


3-Sınav tarihi itibariyle en az (18) yaşını tamamlamış olmak,


 


4-Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak


 


5-657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/B maddesi gereğince, sözleşmeli olarak istihdam edilenler hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içersinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler. Hükmüne uygun olması.


 


II-BASVURU YERİ VE ŞEKLİ:


 


Adayların başvurularını www.adu.edu.tr web adresinde bulunan iş Talep Formunu tam ve eksiksiz doldurarak istenen belgelerle birlikte ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) Adnan Menderes Üniversitesi Döner Sermaye İşletme Müdürlüğüne Kepez/AYDİN adresinde şahsen başvurmaları gerekmektedir, Başvuru için istenen belgeleri eksik getiren, başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır.


 


Adayların Posta yoluyla yaptıkları başvurular kabul edilmeyecektir.


 


İstenen Belgeler;


 


1) Başvuru Formu (www.adu.edu.tr adresinde temin edilecektir.)


 


2) 2012 KPSS Sınav Sonuç Belgesi


 


3) Öğrenim Belgesi


 


4) Nüfus Cüzdanı Fotokopisi


 


5) 1 Adet Resim


 


6) Hemşire Pozisyonlarına başvuracak adayların aranılan niteliklerde belirtilen nitelikleri ve çalışma sürelerini, çalışmış oldukları kurumun antetli kağıdı ile Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğü, Başmüdürlük veya Başhekimlik tarafından ıslak imza ve kaşe ile onaylanmış yazı ve Sosyal Güvenlik Kurumu hizmet dökümü ile belgelendirilmesi gerekmektedir.


 


III-BAŞVURULARININ DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:


 


KPSS (B) grubu puan sıralamasıyla atanmaya hak kazanan adayların sonuç belgesi ÖSYM kayıtları ile kontrol edilecektir. Yanlış beyanda bulunanların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın KPSS puan sıralaması esas alınmak suretiyle başarılı bulunanlar başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 3 (Üç) gün içerisinde www.adu.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Pozisyonun iki katına kadar yedek belirlenecektir Asil kazananlardan atanmak üzere başvuran olmadığı takdirde ilan edilen yedek kazananlardan sırası ile çağrılacaktır. Atanmaya hak kazanan adayların ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde gerekli belgeleri tamamlamak suretiyle Döner Sermaye işletme Müdürlüğü'ne şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Belgelerin teslime müteakip atama yapılır, atamanın adaylara yazılı olarak bildirilmesinden itibaren 15 gün içinde aday görevine başlamak zorundadır. Bu süre içerisinde göreve başlamayanlar haklarını kaybederler.

>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS'YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!


Son Güncelleme: 04.01.2013 08:47
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner389

banner394