Adnan Menderes Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alacak

Adnan Menderes Üniversitesi'ne sözleşmeli çalıştırılmak üzere personel alınacaktır.

banner396

Adnan Menderes Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alacak

Adnan Menderes Üniversitesi'ne sözleşmeli çalıştırılmak üzere personel alınacaktır.

15 Nisan 2015 Çarşamba 09:15
Adnan Menderes Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alacak
ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL (657 SAYILI KANUNUN 4/B) ALIM İLANI

Üniversitemiz Hastanesinde (giderleri Özel bütçe ve Döner Sermaye bütçesinden karşılanmak üzere) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan ek 2’inci maddenin (b) fıkrasına göre (KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle) aşağıda belirtilen pozisyonda sözleşmeli personel alınacaktır.

 BİRİMİ: ÜNİVERSİTE HASTANESİ

TELİK

KODU

ÜNVANI

ADET

ARANILAN NİTELİKLER

 

HM01

 

HEİRE*

 

1

Fakülte  veya  Yüksekokulların  Heirelik  lümü  Lisans  Programı  mezunu,

Uygulama ve Artırma Hastanelerinde en az 2,5 yıl çalışmış, Uygulama ve Araşrma Hastanelerinin Genel Cerrahi Yun Bakım Ünitelerinde ve Acil Servislerinde çaşmış, Yun Bakımlar Tahliyesi konulu eğitime katılmış olmak.

 

HM02

 

HEİRE**

 

1

Fakülte  veya  Yüksekokulların  Heirelik  lümü  Lisans  Programı  mezunu,

Uygulama ve Araşrma Hastanelerinin Hematoloji Servisinde en az 1,5 yıl çaşmış, Geriatrik Hematoloji Hemşirelik Sempozyumuna, Hasta ve Çalışan Güvenliği Sempozyumuna katılmış, olmak.

 

HM03

 

HEİRE**

 

1

Fakülte  veya  Yüksekokulların  Heirelik  lümü  Lisans  Programı  mezunu,

Uygulama ve Artırma Hastanelerinde en az 1,5 yıl çalışmış, Uygulama ve Araşrma Hastanelerinin Çocuk Cerrahi-Genel Pediatri Servislerinde çalışmış, İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimine, Hasta ve Çalışan Güvenliği sempozyumuna katılmış olmak.

 

HM04

 

HEİRE**

 

1

Fakülte  veya  Yüksekokulların  Heirelik  lümü  Lisans  Programı  mezunu,

Uygulama ve Araştırma Hastanelerinin Kan Hastalıkları ve Doğum Kliniğinde en az 2 yıl çalışmış, BD İntravenöz Tedavi Eğitim Programına katılmış olmak.

 

HM05

 

HEİRE**

 

1

Fakülte veya Yüksekokulların Hemşirelik lümü Lisans Programı mezunu, Özel

Diyaliz merkezlerinde en az 3,5 yıl çalışmış, Hemodiyaliz Hemşiresi Sertifikasına

ve Diyaliz Heire Programı eğitimine katılmış olmak.


NOT: Adaylarla hizmet sözleşmesi yapılacak olup, sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri 1 (bir)
ay içerisinde fesh edilecektir. (*) Döner Sermaye Bütçesi, (**) Özel Bütçelidir.

I-GENEL ŞARTLAR:

1- Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır.

2- 2014 KPSS (B) Grubu sınavlarından Lisans mezunları için KPSSP3 puanı esas alınacaktır.

3-Sınav tarihi itibariyle en az (18) yaşını tamamlamış olmak,

4-Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

5-657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/B maddesi gereğince, sözleşmeli olarak istihdam edilenler hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren 1(bir) yıl geçmedikçe kuru mların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler. Hükmüne uygun olması.

II-BAŞVURU YERİ VE ŞEKLİ:

Adayların başvurularını  www.adu.edu.tr  web adresinde bulunan İş Talep Formunu tam ve eksiksiz doldurarak istenen belgelerle birlikte ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi Hastane Başmüdürlüğü, Kepez/AYDIN adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Başvuru için istenen belgeleri eksik getiren, başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır.

Adayların Posta yoluyla yaptıkları başvurular kabul edilmeyecektir.
 
İstenen Belgeler;

1) Başvuru Formu (www.adu.edu.tr adresinde temin edilecektir.)

2) 2014 KPSS Sınav Sonuç Belgesi

3) Öğrenim Belgesi

4) Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

5) 1 Adet Resim

6) Hemşire Pozisyonuna başvuracak adayların aranılan niteliklerde belirtilen nitelikleri ve çalışma sürelerini; çalışmış oldukları kurumun antetli kağıdı ile Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğü, Başmüdürlük veya Başhekimlik tarafından ıslak imza ve kaşe ile onaylanmış yazı ve Sosyal Güvenlik Kurumu hizmet dökümü ile belgelendirilmesi gerekmektedir.

III-BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:

KPSS (B) grubu puan sıralamasıyla atanmaya hak kazanan adayların sonuç belgesi ÖSYM kayıtları ile kontrol edilecektir. Yanlış beyanda bulunanların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın KPSS puan sıralaması esas alınmak suretiyle başarılı bulunanlar başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 3 (Üç) gün içerisinde  www.adu.edu.tr   adresinden ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Pozisyonun iki katına kadar yedek belirlenecektir. Asil kazananlardan atanmak üzere başvuran olmadığı takdirde ilan edilen yedek kazananlardan sırası ile çağrılacaktır.

Atanmaya hak kazanan adayların ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde gerekli belgeleri tamamlamak suretiyle Üniversitemiz Hastanesi Başmüdürlüğü’ne şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Belgelerin teslime müteakip atama yapılır, atamanın adaylara yazılı olarak bildirilmesinden itibaren 15 gün içinde aday görevine başlamak zorundadır. Bu süre içerisinde göreve başlamayanlar haklarını kaybederler.

>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS'YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!


Son Güncelleme: 15.04.2015 09:19
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner389

banner394