Abant İzzet Baysal Üniversitesine Sözleşmeli Personel Alım İlanı (6 Haziran 2013)

Üniversitemiz Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezine 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi uyarınca sözleşmeli olarak istihdam edilmek ve tam zamanlı olarak çalıştırılmak üzere 28.

banner396

Abant İzzet Baysal Üniversitesine Sözleşmeli Personel Alım İlanı (6 Haziran 2013)

Üniversitemiz Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezine 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi uyarınca sözleşmeli olarak istihdam edilmek ve tam zamanlı olarak çalıştırılmak üzere 28.

06 Haziran 2013 Perşembe 17:18
Abant İzzet Baysal Üniversitesine Sözleşmeli Personel Alım İlanı (6 Haziran 2013)

Üniversitemiz Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezine 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi uyarınca sözleşmeli olarak istihdam edilmek ve tam zamanlı olarak çalıştırılmak üzere 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan "Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına...


Üniversitemiz Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezine 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi uyarınca sözleşmeli olarak istihdam edilmek ve tam zamanlı olarak çalıştırılmak üzere 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan "Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar"ın Ek Madde-2/b Fıkrasına göre aşağıda Delirtilen unvanda 1 (bir) sözleşmeli personel alınacaktır.Unvan Adedi Aranan NiteliklerHEMŞİRE 1 Lisans, önlisans ya da ortaöğretim kurumlarının Hemşirelik programından mezun olmak.I. BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANACAK ŞARTLAR:1- Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen nitelikler ile 657 Sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır.2- Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması.3- Adayların bu sözleşmeli pozisyonları tercih edebilmeleri için, 07 Temmuz 2012 tarihlerinde yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı (2012-KPSS Lisans) veya 22-23 Eylül 2012 tarihlerinde yapılan Kamu Personel Seçme Sınavına (2012-KPSS Ortaöğretim/Önlisans) girmiş olmaları gerekir. Yerleştirme işlemlerinde, ortaöğretim mezunları için KPSSP94, önlisans mezunları için KPSSP93 ve lisans mezunları için KPSSP3 puanı kullanılacaktır.4- Sosyal Güvenlik Kurumundan emekli aylığı alanlar ile 65 yaşını doldurmuş olanlar, göreve başlatılmayacaktır.II. BAŞVURU:Adayların bu ilanın gazetede yayım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde1- Nüfus cüzdanı fotokopisi,2- Diploma fotokopisi,3- KPSS Sonuç Belgesi Fotokopisi4-1 adet fotoğraf5- Adayın son bir yıl içinde kamu kurum ve kuruluşlarının 4/B sözleşmeli personel pozisyonlarında çalışmadığını beyan ettiği 'TAAHHÜT BELGESİ" ile "Başvuru Formu" Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığından temin edilecek olup adayların şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. (Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.)III. BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:Başvuru sonunda atanmaya hak kazananların listesi, başvuru süresi bitiminden 5 (beş) iş günü sonrawww.ibu.edu.tr adresinden ilan i edilecektir. Değerlendirme öncelikle Öğrenim Durumu ardından ilgili KPSS (B) grubu puan sırasına göre yapılacaktır, ilan edilen ! kadronun iki katı kadar yedek belirlenecektir. Asil kazananlardan atanmak üzere başvuran olmadığı takdirde ilan edilen Yedek i kazananlardan sırası ile çağrılacaktır. Bu ilanda tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Atanmaya hak | kazanan adayların sonuçların ilan edilmesinden itibaren 15 gun içerisinde istenilen belgeleri tamamlayarak Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Bu süre içerisinde istenilen belgeleri tamamlayarak teslim etmeyen adaylar, haklarını kaybederler

>>2018 LİSE-ÖNLİSANS KPSS'YE GİRECEK ADAYLAR DİKKAT!!!


Son Güncelleme: 06.06.2013 17:18
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner389

banner394